Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Sławomir Peszko odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk

Sławomir Peszko został odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk. Przedstawiciele kubu poinformowali, że powodem takiej sytuacji była "niesubordynacja zawodnika podczas treningu" - pisze portal "sport.trojmiasto.pl".

Przypomnijmy, że Peszko niebawem zakończy trzymiesięczne zawieszenie przez Komisję Ligi, która odsunięciem od gry ukarała go za brutalny faul, którego skrzydłowy dopuścił się na na początku sezonu w meczu z Jagiellonią Białystok.

>> Radosław Cierzniak: Nigdy nie godziłem się z rolą rezerwowego. Nie mam jednak 20 lat, by się obrażać

33-latek w ostatnich tygodniach, pomimo zawieszenia, normalnie trenował z zespołem, a na boisko w rozgrywkach ligowych miał wrócić już 27 października. Nie wiadomo jednak czy do tego dojdzie, bo we wtorek piłkarz został odsunięty od pierwszej drużyny Lechii Gdańsk.

Jak wynika z informacji portalu "sport.trojmiasto.pl"  Peszko, który nie wziął udziału już w sobotnim sparingu z KP Starogard Gdański (1:1), został ukarany odsunięciem od drużyny dlatego, że dopuścił się niepoprawnego zachowania podczas jednego z treningów. Przedstawiciele gdańskiego klubu mieli poinformować, że "Sławomir Peszko został odsunięty od pierwszego zespołu z powodu niesubordynacji podczas treningu. Szczegóły pozostają wewnętrzną kwestią klubu i drużyny."

>> Franciszek Smuda wraca na ławkę trenerską! Zostanie nowym trenerem Górnika Łęczna

Piłkarz ostatni raz na boisku pojawił się w pierwszym meczu sezonu Lotto Ekstraklasy. Poza trzymiesięczną dyskwalifikacją za brutalny faul na Arvydasie Novikovasie, musiał zapłacić 30 tys. zł kary finansowej

Więcej o: