Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paweł M., lider pseudokibiców Wisły Kraków, zatrzymany we Włoszech

"Policjanci zatrzymali Pawła M., pseudonim "Misiek", który był poszukiwany m.in. w związku z popełnieniem przestępstw narkotykowych. Paweł M., uważany za lidera małopolskich kibiców ukrywał się we Włoszech" - poinformowało Radio ZET.

O sprawie Pawła M., pseudonim "Misiek", oraz powiązań światka przestępczego z Wisłą Kraków zrobiło się głośno po reportażu Szymona Jadczaka, który ukazał się w "Superwizjerze" TVN.

"Misiek", który w 1998 roku w trakcie meczu z włoską Parmą rzucił nożem w głowę Dino Baggio, wynajmował od TS Wisła obiekty, w których prowadził siłownię. W specjalnym oświadczeniu klub stwierdził, że umowa została zawarta przez poprzedni zarząd, z którym obecny nie jest związany w żaden sposób. Dodatkowo umowa nie może zostać rozwiązana ze względów prawnych bez wypłaty odszkodowania.

W czwartek Radio ZET poinformowało, że "Misiek", który był poszukiwany listem gończym m.in. w związku z popełnieniem przestępstw narkotykowych, został zatrzymany we Włoszech. Paweł M. miał posługiwać się fałszywym dowodem osobistym.

UEFA podjęła decyzję. Niemcy gospodarzem Euro 2024!

Liga Mistrzów. Cristiano Ronaldo zawieszony na jeden mecz za czerwoną kartkę

Serie A. Krzysztof Piątek i jego droga do Genoi. Najpierw plakat Ronaldo, a potem dziewczyna z Lubina. I ciężka praca