- Czuję się okropnie. Zagraliśmy bardzo słaby mecz - zaczął pomeczową konferencję Djurdjević.
I od razu mówił dalej: - Brakuje nam liderów, którzy w trudnych chwilach wzięliby ciężar gry na siebie. Takich, którzy nie samym zaangażowaniem, ale i jakością przełamią kryzys, będą w stanie odwrócić losy meczu.
Trener Lecha po chwili doprecyzował, że jakości zabrakło mu przede wszystkim w środku pola. - Więcej oczekiwałem od Darko Jevticia, ale jedna akcja z Joao Amaralem to za mało. Christian Gytkjaer żyje z podań, bez nich się frustruje, a nie dostawał ich zbyt wiele - zwrócił uwagę.
- Nie możesz wygrać meczu, jeśli nie jesteś agresywny, jeśli nie biegasz. Tego też nam dziś zabrakło - dodał na zakończenie.