Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia - Lech. Ivan Djurdjević: Czuję się okropnie. Zagraliśmy bardzo słaby mecz

1 : 0
Informacje
LOTTO Ekstraklasa 2018/19 - 8. kolejka
Niedziela 16.09.2018 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Legia Warszawa
1
0
1
Lech Poznań
0
0
0
Składy i szczegóły
Legia Warszawa
Bramki: Nagy (31.) Kartki: Calitos, Jędrzejczyk, Martins - żółta Skład: Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Antolić (90. Martins), Cafu - Kucharczyk, Szymański (75. Radović), Nagy - Carlitos (73. Kante)
Lech Poznań
Kartki: De Marco - żółta Skład: Putnocky - Cywka, Janicki, Rogne (78. Goutas), De Marco - Amaral, Trałka (63. Gajos), Tiba, Jóźwiak - Jevtić (63. Tomczyk), Gytkjaer
- Brakuje nam liderów, którzy w trudnych chwilach wzięliby grę na siebie. Nie pokazaliśmy jakości, brakowało nam odwagi - powiedział Ivan Djurdjević, trener Lecha Poznań, który w niedzielę przegrał 0:1 z Legią w Warszawie.

- Czuję się okropnie. Zagraliśmy bardzo słaby mecz - zaczął pomeczową konferencję Djurdjević.

I od razu mówił dalej: - Brakuje nam liderów, którzy w trudnych chwilach wzięliby ciężar gry na siebie. Takich, którzy nie samym zaangażowaniem, ale i jakością przełamią kryzys, będą w stanie odwrócić losy meczu.

Trener Lecha po chwili doprecyzował, że jakości zabrakło mu przede wszystkim w środku pola. - Więcej oczekiwałem od Darko Jevticia, ale jedna akcja z Joao Amaralem to za mało. Christian Gytkjaer żyje z podań, bez nich się frustruje, a nie dostawał ich zbyt wiele - zwrócił uwagę.

- Nie możesz wygrać meczu, jeśli nie jesteś agresywny, jeśli nie biegasz. Tego też nam dziś zabrakło - dodał na zakończenie.