Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Arkadiusz Piech przeniesiony do rezerw Śląska Wrocław

Arkadiusz Piech został przesunięty do zespołu rezerw Śląska Wrocław. - Powodem jest niedopuszczalne zachowanie zawodnika w trakcie treningu - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Arkadiusz Piech, jak podaje Piotr Potępa, miał odmówić udziału w dodatkowym treningu strzeleckim, bo twierdził, że treningów jest za dużo.

"Decyzją Dyrektora Sportowego Śląska Wrocław Dariusza Sztylki, trenera Tadeusza Pawłowskiego i sztabu szkoleniowego, Arkadiusz Piech został od dziś bezterminowo przeniesiony do zespołu rezerw wrocławskiego klubu. Powodem jest niedopuszczalne zachowanie zawodnika w trakcie treningu. Klub nie będzie udzielał dodatkowych komentarzy w tej sprawie." - tak komentuje sprawę klub.

Piech odmówił komentarza w tej sprawie.

Śląsk Wrocław zajmuje 13. miejsce w Ekstraklasie. W siedmiu meczach zdobył sześć punktów. 33-letni napastnik zagrał w sześciu spotkaniach, z czego w pięciu od pierwszych minut, ale tylko dwa razy wystąpił w całym meczu. Gola jeszcze nie strzelił. W siedmiu meczach wystąpił Marcin Robak, czyli jego konkurent do miejsca w składzie (trzy od pierwszej minuty) i zdobył trzy bramki.

Hugo Lloris ukarany za jazdę pod wpływem alkoholu

Dienis Czeryszew - gwiazda MŚ chce podbić ligę hiszpańską