Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa. Arkadiusz Malarz "odstrzelony" przez Ricardo Sa Pinto? Portugalczyk: Nie skreślam go

Arkadiusz Malarz nie zagrał ostatnio z Cracovią, co sprawiło, że nt. przyszłości bramkarza Legii Warszawa pojawiło się wiele spekulacji. - Kocham Malarza, wiem, że jest tu legendą, że ma wielkie zasługi dla klubu - powiedział trener Legii Ricardo Sa Pinto w rozmowie z "Super Expressem".

O nie najlepszych stosunkach Ricardo Sa Pinto z Arkadiuszem Malarzem mówiono od jakiegoś czasu. Ostatecznie bramkarz Legii usiadł na ławce z Cracovią, co było niejako potwierdzeniem tych słów. Jak nowy trener mistrzów Polski wyjaśnił tę decyzję?

Reprezentacja Polski. Polska - Irlandia. Lewandowski i Zieliński na ławce, Bednarek znów obok Glika, debiut Piątka? Brzęczek ma kilka dylematów

- Kocham Malarza, wiem, że jest tu legendą, że ma wielkie zasługi dla klubu! Ale nie mogę decydować sercem, muszę się kierować głową. I uznałem, że w tamtym momencie bardziej widzę w bramce Cierzniaka. Nie radzę jednak wyciągać z tego daleko idących wniosków, na przykład odnośnie tego kto zagra w kolejnych meczach. O jednym mogę zapewnić: Malarza nie skreślam! - stwierdził w rozmowie z "SE".

Sa Pinto powiedział również kilka słów na temat pracy nad przygotowaniem fizycznym zespołu, które ewidentnie szwankuje na początku sezonu.

Robert Lewandowski stracił sponsora, więc przestał się golić?

- Nie będę kłamał: minie jeszcze trochę czasu zanim Legia będzie grała w stu procentach to, co bym chciał. Natomiast obserwując piłkarzy, patrząc na wyniki pomiarów, badania itd... mogę powiedzieć, że jest progres.

Więcej o:
Komentarze (13)
Arkadiusz Malarz "odstrzelony" przez Ricardo Sa Pinto?
Zaloguj się
 • dirspacha

  0

  Malarz podobno ma ofertę z PSg i MU. No i oczywiście w grę wchodzi kadra Polski.

 • krzywelustro

  Oceniono 4 razy 0

  Na moje oko to Sa Pinta jest piątą kolumną w Legii.
  Nie zdziwiłbym się, gdyby od kogoś ciągnął duże pieniądze za rozp***rzenie Legii od środka.
  Prawdę mówiąc, wcale mi nie żal. Może być śmiesznie.

 • anchois_45

  0

  Nie mówi sie sa pinto tylko są pintą.

 • kalowiec

  Oceniono 4 razy 0

  Tiaaaa, słodkiego pierdzenia ciąg dalszy... już w niedzielę może być kolejny kubeł zimnej wody...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX