Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Janusz Gol wraca do Ekstraklasy. Testy medyczne w Cracovii Kraków

Janusz Gol zostanie nowym piłkarzem Cracovii Kraków. 32-latek przechodzi we wtorek testy medyczne. To zaskakujący zwrot akcji, bo piłkarz negocjował z klubem blisko dwa miesiące temu, ale strony nie doszły do porozumienia.

Jak poinformował Michał Trela z Przeglądu Sportowego, Janusz Gol zostanie nowym piłkarzem Cracovii. 32-letni zawodnik ustalił warunki dwuletniego kontraktu i w środę powinien zostać nowym zawodnikiem drużyny Michała Probierza.

We wtorek Gol przechodził testy medyczne oraz zza linii bocznej oglądał trening krakowskiego klubu. 

Gol negocjował już z Cracovią blisko dwa miesiące temu, ale wówczas strony nie doszły do porozumienia. Teraz sytuacja się jednak zmieniła, bo Cracovia ma duży problem w środku pola ze względu na kontuzje oraz konflikt z Miroslavem Covilo, a w dodatku drużyna znajduje się na 15. miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie dwóch punktów. Z kolei Gol również nie znalazł żadnego klubu i po fiasku negocjacji z Wisłą Kraków oraz Lechią Gdańsk zdecydował się na przejście do Cracovii. 

32-latek wraca tym samym do Ekstraklasy po pięciu latach przerwy. Piłkarz od 2013 roku regularnie grał w rosyjskim Amkarze Perm, ale po wygaśnięciu kontraktu zdecydował się wrócić do Polski. 

Oficjalnie: Goncalo Guedes piłkarzem Valencii

Teraz w kadrze, pół roku temu w trzeciej lidze. Rafał Pietrzak to duże zaskoczenie w reprezentacji Polski

Brazylijczyk Ronaldo Nazario zostanie nowym właścicielem Realu Valladolid