Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok dopięła szósty transfer. Justas Lasickas zagra w Polsce

Jagiellonia Białystok dokonała kolejnego, szóstego już transferu tego lata. Zawodnikiem wicemistrza Polski został litewski skrzydłowy, Justas Lasickas, który związał się z nowym klubem trzyletnią umową.

Justas Lasickas podpisał z Jagiellonią umowę ważną do czerwca 2021 roku. Kontrakt posiada klauzulę umożliwiającą przedłużenie go o kolejny rok. W nowym zespole Litwin będzie występował z numerem 14 na koszulce.

Wychowanek Żalgirisu Wilno jest w ojczyźnie uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia. Zwykle występuje na prawym skrzydle, choć może tez grać po przeciwnej stronie boiska, a nawet w obronie.

>>> "Robert Lewandowski i Bayern są jak mąż i żona. Wytrwają ze sobą do końca"

Poprzedni sezon Lasickas spędził na wypożyczeniu w serbskim FK Zemun, gdzie zaliczył 35 meczów i zdobył 3 bramki. Ma w dorobku także sześć spotkań w narodowych barwach. Ostatni raz wystąpił w meczu przeciwko Polsce (0:4) przed mundialem w Rosji.

20-latek został szóstym letnim nabytkiem drużyny prowadzonej przez Ireneusza Mamrota. Wcześniej do Białegostoku trafili Grzegorz Sandomierski, Mateusz Machaj, Lukas Klemenz, Jakub Miszczuk i Mile Savković.

>>> Kamil Glik strzelił imponującego gola na treningu! Jest moc [WIDEO]

>>> Paris Saint-Germain szykuje hitową ofertę. Ivan Rakitić może odejść z Barcelony

>>> Legia straciła młodego bramkarza. 16-letni Tomasz Woźniak odszedł do Genoi