Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Cristian Pasquato dostanie szansę od Ricardo Sa Pinto

Cristian Pasquato dostanie szansę od nowego trenera Legii Warszawa - Ricardo Sa Pinto. Zawodnik dobrze prezentował się w treningach i Portugalczyk chce sprawdzić, co Włoch może dać warszawskiej drużynie

Latem Cristian Pasquato został przesunięty do rezerw za złe zachowanie w czasie jednego z treningów na obozie przygotowawczym. Okazuje się jednak, że Włoch dostał czystą kartę od Ricardo Sa Pinto, a ten chce sprawdzić, jak prezentuje się były piłkarz Juventusu. 

Piłkarz nie został jeszcze przywrócony do pierwszego składu Legii Warszawa, ale w sobotę miał szansę trenować wraz z pierwszą drużyną. - Chcę dać mu szansę i zobaczyć jego potencjał - stwierdził Portugalczyk na konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec. 

Pasquato rok temu przyszedł do Legii Warszawa za około 500 tysięcy euro, ale nie przebił się do podstawowego składu. Wojskowi próbowali sprzedać zawodnika, ale klub nie dostał żadnej dobrej oferty. Ostatnio mówiło się o powrocie Pasquato do rezerw Juventusu, ten jednak nie był zainteresowany tą propozycją. 


Kamil Grosicki oburzony słowami Zbigniewa Bońka. Kibice bezlitośni dla piłkarza

Lazio - Napoli. Polacy z Napoli zaczynają sezon od zwycięstwa. Gol Arkadiusza Milka