Ekstraklasa. Arka Gdynia pokonała Wisłę Płock. Przełamanie drużyny Smółki

Arka Gdynia pokonała Wisłę Płock 3:1 w meczu piątej kolejki Lotto Ekstraklasy. Dla Arki Gdynia to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Arka Gdynia zaliczyła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Lotto Ekstraklasy. Drużyna Zbigniewa Smółki zanotowało dotąd trzy remisy i jedną porażkę, a przed spotkaniem z Wisłą Płock miała zaledwie trzy punkty na swoim koncie.

W pierwszej połowie na boisku działo się niewiele, a zamiast goli oglądaliśmy bardzo dużo niedokładności. Wynik spotkania w 55. minucie otworzył Aleksandar Kolev, a 14. minut później odpowiedziała Wisła Płock za sprawą Ricardinho.

Później bramki strzelali już tylko "Arkowcy". Najpierw w 82. minucie gola dającego prowadzenie strzelił Maciej Jankowski, a w końcówce wynik ustalił Rafał Siemaszko.

Arka Gdynia ma sześć punktów i zajmuje dziewiąte miejsce. Wisła Płock zdobyła zaledwie dwa punkty i jest czternasta.

Nigel Adkins namawia Kamila Grosickiego do odejścia. "Zarabia za dużo"

Ekstraklasa. Mateusz Borek zaprasza Dariusza Mioduskiego na kolację. "Legia Warszawa nie jest tak słaba"