Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa. Matheus Pereira zaoferowany mistrzom Polski

Legia Warszawa może przeprowadzić jeszcze jeden transfer. Jak poinformował brazylijski oddział "goal.com" mistrzom Polski został zaoferowany piłkarz Sportingu CP, Matheus Pereira.

Do zakończenia okna transferowego w Polsce pozostało jeszcze 2 tygodnie. Niewykluczone, że w związku z przyjściem Ricardo Sa Pinto do Legii, mistrzowie Polski zdecydują się na jeszcze jeden zakup.

Brazylijski oddział "Goal.com" poinformował, że piłkarz Sportingu CP, Matheus Pereira został zaoferowany Legii Warszawa. Skrzydłowy jest wyceniany przez 'Transfermarkt" na 3 miliony euro. Posiada on zarówno obywatelstwo brazylijskie, jak i portugalskie, dlatego nie byłby przeszkodą dla mistrzów Polski w kontekście limitu zawodników spoza Unii Europejskiej.

22-latek jest wychowankiem Sportingu CP, gdzie gra do dzisiaj. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w GD Chaves, gdzie w 30 spotkaniach zdobył 8 bramek i zaliczył 5 asyst.. Jak na ofensywnie usposobionego zawodnika w zeszłym sezonie miał bardzo dużo żółtych kartek, ponieważ zobaczył ich aż 10, oraz raz został ukarany czerwoną kartką (bezpośrednią).

Po sezonie wrócił do Sportingu, jednak Pereira najprawdopodobniej nie zabawi tam długo, ponieważ pokłócił się ze sztabem szkoleniowym klubu, a wcześniej często swoje żale wylewał za pośrednictwem kont społecznościowych.

Legia Warszawa to nie jedyny klub, któremu został zaoferowany 22-latek. Również Leganes miało otrzymać propozycję kupna zawodnika. Mówi się, że przyjście Ricardo Sa Pinto do Legii miało spowodować zainteresowanie tym kierunkiem ze strony skrzydłowego.