Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Michał Pazdan na celowniku włoskiego klubu. Cagliari chce reprezentanta Polski

Michał Pazdan może trafić do Włoch. Reprezentantem Polski jest zainteresowane Cagliari.

Po Euro 2016 znacząco wzrosło zainteresowanie usługami Michała Pazdana. Sam reprezentant Polski chciał odejść z Legii i spróbować sił za granicą, ale albo kierunek wydawał się nieodpowiedni (np. Turcja, gdzie zgody na transfer nie wydała żona), albo potencjalny chętny oferował zbyt małe pieniądze (albo dla Legii, albo dla zawodnika). Władze polskiego klubu oczekiwały ofert w wysokości około 3,5 miliona euro.

>>> Legia Warszawa. Ricardo Sa Pinto nowym trenerem mistrzów Polski? Klub czekają zmiany w sztabie szkoleniowym

Od tego czasu minęło ponad 2 lata. Chociaż Pazdan dalej jest w wysokiej formie, to pieniądze, jakie mogą otrzymać mistrzowie Polski za swojego defensor są znacznie niższe.

To chce wykorzystać włoskie Cagliari, które (zdaniem Tuttomercatoweb.com) widzi w swoim składzie Pazdana. Według nieoficjalnych informacji oferta za reprezentanta Polski ma wynosić około 1-1,5 miliona euro.

>>> Legia straci utalentowanego pomocnika? Sebastian Szymański na celowniku CSKA

W najbliższych dniach sprawa powinna się wyjaśnić. Do zakończenia okienka we Włoszech pozostało jeszcze ponad 2 tygodnie.

Michał Pazdan trafił do Legii latem 2015 roku. Od tego czasu zagrał w 118 spotkaniach warszawskiego klubu. 3-krotnie był mistrzem Polski i 2 razy sięgnął po Puchar Polski

>>> Dariusz Mioduski: Jeśli Legia Warszawa nie zakwalifikuje się do Ligi Europy, to będziemy mieli dziurę w budżecie

Więcej o:
Komentarze (11)
Michał Pazdan na celowniku włoskiego klubu. Cagliari chce reprezentanta Polski
Zaloguj się
 • tequila57

  Oceniono 3 razy 3

  "Chociaż Pazdan dalej jest w wysokiej formie..."
  hehehe
  Chyba śnię.
  Jakiś dowód ?

 • guru133

  Oceniono 2 razy 2

  Kolejny kandydat na sprzątacza w szatni?:)

 • zebrzec

  Oceniono 2 razy 2

  tak tak, mniej jeszcze polskich piłkarzy w polskich klubach, po co? wystarczy szrotu bałkanskiego by zapelnię lige prawdziwymi nabytkami...

 • sabukan

  0

  Pazdan to zupełnie inny obrońca od tego sprzed paru lat. Największą miał formę, gdy grał w Jagiellonii i jeszcze w czasie Euro. Potem kompletny zjazd. Legia dostanie za tego zawodnika 600 - 800 tys Euro, na pewno nie więcej. Nie zdziwię się jeżeli odda go za znacznie mniej.

 • heniek300

  0

  Pamiętam jak interesowała się nim Barcelona (Euro'16). Oczywiście wg sport.pl.

 • j666

  0

  Zawsze zapominam, czy to Cagliari to na Sycylii czy na Sardynii, ale i tu i tam ładnie, choć na Sardynii chyba lepszy klimat, nie tak gorąco jak na Sycylii, za to dalej od cywilizacji. Dawaj Michał do Włoch ;-)

 • tomleg79

  0

  "Władze polskiego klubu oczekiwały ofert w wysokości około 3,5 miliona euro."
  To bardzo ciekawe, wziąwszy pod uwagę, że ma klauzulę odejścia za 2,5 mlm e.
  :)

 • boromir195419

  0

  To wydląda mi tak .... w najbliższej przyszłości sprzedadzą Pazdana , Szymańskiego , Niezgodę i Jędzę czyli wszystkich liczących się jeszcze Polaków a nowy trener , oczywiście niedoświadczony , młody i szybko zwalniany z kolejnych klubów zbuduje wreszcie ........ WIELKĄ LEGIĘ .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX