Transfery. Michał Pazdan na celowniku włoskiego klubu. Cagliari chce reprezentanta Polski

Michał Pazdan może trafić do Włoch. Reprezentantem Polski jest zainteresowane Cagliari.

Po Euro 2016 znacząco wzrosło zainteresowanie usługami Michała Pazdana. Sam reprezentant Polski chciał odejść z Legii i spróbować sił za granicą, ale albo kierunek wydawał się nieodpowiedni (np. Turcja, gdzie zgody na transfer nie wydała żona), albo potencjalny chętny oferował zbyt małe pieniądze (albo dla Legii, albo dla zawodnika). Władze polskiego klubu oczekiwały ofert w wysokości około 3,5 miliona euro.

>>> Legia Warszawa. Ricardo Sa Pinto nowym trenerem mistrzów Polski? Klub czekają zmiany w sztabie szkoleniowym

Od tego czasu minęło ponad 2 lata. Chociaż Pazdan dalej jest w wysokiej formie, to pieniądze, jakie mogą otrzymać mistrzowie Polski za swojego defensor są znacznie niższe.

To chce wykorzystać włoskie Cagliari, które (zdaniem Tuttomercatoweb.com) widzi w swoim składzie Pazdana. Według nieoficjalnych informacji oferta za reprezentanta Polski ma wynosić około 1-1,5 miliona euro.

>>> Legia straci utalentowanego pomocnika? Sebastian Szymański na celowniku CSKA

W najbliższych dniach sprawa powinna się wyjaśnić. Do zakończenia okienka we Włoszech pozostało jeszcze ponad 2 tygodnie.

Michał Pazdan trafił do Legii latem 2015 roku. Od tego czasu zagrał w 118 spotkaniach warszawskiego klubu. 3-krotnie był mistrzem Polski i 2 razy sięgnął po Puchar Polski

>>> Dariusz Mioduski: Jeśli Legia Warszawa nie zakwalifikuje się do Ligi Europy, to będziemy mieli dziurę w budżecie

Więcej o: