Paweł Stolarski zostanie piłkarzem Legii Warszawa

Paweł Stolarski zostanie nowym piłkarzem Legii Warszawa - poinformował portal legia.net. Klub zaczął już naprowadzać kibiców na transfer piłkarza Lechii Gdańsk w swoich mediach społecznościowych.

Dariusz Mioduski potwierdził, że transfer jest na ostatniej prostej. Właściciel konsultował już ten temat z Ricardo Sa Pinto, nowym szkoleniowcem Legii Warszawa.

- Rozmawialiśmy z trenerem na temat każdego zawodnika, omówiliśmy też planowane ruchy transferowe. Po stronie szkoleniowca jest świadomość w tym temacie, choć oczywiście potrzebuje czasu na poznanie szczegółów - czytamy na portalu legia.net.

Klub z Warszawy zaczął już nawet naprowadzać kibiców na transfer Stolarskiego. - Wczoraj wjechał kierownik budowy, Malarza mamy, przydałby się stolarz - ogłosił oficjalny profil Legii na Twitterze.

Paweł Stolarski ma 22 lata. W przeszłości występował m.in w Wiśle Kraków. Przez pięć sezonów w Ekstraklasie wystąpił w 90 spotkaniach, strzelił jednego gola. Co ciekawe, temat jego transferu do Warszawy nie jest nowy. W 2014 roku był przymierzany do Legii, ale stwierdził, że nie chciał grać w Warszawie.

- Nie chciałem grać w Legii. Stwierdziłem, że to nie jest klub dla mnie, bo wolałem trafić do drużyny, w której miałbym szansę na rozwój. Pewne znaczenie miały też animozje na linii Wisła - Legia - mówił na łamach 'Faktu'.

Więcej o: