Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Aleksander Vuković przed meczem z Piastem "Wtedy zremisowaliśmy z Realem Madryt.Tamta Legia grała tylko odrobinę lepiej niż obecna"

Legia Warszawa w kompromitującym stylu przegrała z luksemburskim Dudelande 1:2. Na piątkowej konferencji prasowej tymczasowy trener Legii Aleksander Vuković w dziwnych słowach opisał grę Legii Warszawa porównując ją do remisu z Realem Madryt.

Legia Warszawa jest o krok od odpadnięcia z Ligi Europy. Po porażce z półamatorskim Dundelange 1:2 mistrzowie Polski są rozbici, ale wydaje się, że wszyscy w klubie są bardzo pogubieni. Mogą świadczyć o tym słowa trenera, który na piątkowej konferencji porównał porażkę z Dungelange do remisu... z Realem Madryt. 

– (...) Można porównać tę sytuację do wydarzeń sprzed dwóch lat. Wtedy zremisowaliśmy z Realem Madryt. Tamta Legia grała tylko odrobinę lepiej niż obecna. Wystarczy przypomnieć sobie, w jakim stylu awansowaliśmy wtedy do Champions League i jak graliśmy w Ekstraklasie. Na tym problemie "połamało się" już kilku niezłych trenerów – mówił Vuković.

Legia już w niedzielę zagra mecz Lotto Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Tymczasowy trener jest jednak przekonany, że jego klub zacznie pokazywać swoje możliwości. - Na pewno zawodnicy w końcu zaczną pokazywać, co potrafią. Nie zapomnieli jak grać w piłkę przez półtora miesiąca. Nie wierzę w to, że nie chcą wygrywać – podkreślił Vuković na piątkowej konferencji przed rywalizacją z Piastem.

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice w niedzielę o godzinie 15:30. 

Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Manchester City, czyli stabilizacja kluczem do ponownego sukcesu?

Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Czy to już czas Liverpoolu?

Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Manchester United i klątwa trzeciego sezonu Jose Mourinho

Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Nowa era w Arsenalu. Unai Emery zmierzy się z legendą Arsene'a Wengera