Ekstraklasa. Frank de Boer jest w Polsce, ale nie po to, by zostać trenerem Legii

Legia Warszawa po zwolnieniu Deana Klafuricia wciąż nie znalazła nowego trenera. Mimo, że Holender przebywa w Polsce, to plotki łączące z tym stanowiskiem Franka de Boera trzeba włożyć między bajki.

Blisko tydzień temu Legia poinformowała, że rozstaje się z Deanem Klafuriciem. Od tego czasu codziennie pojawiają się w mediach kolejne nazwiska trenerów, którzy mogą przejąć zespół mistrza Polski. Mówiło się też o Frankowi de Boerze. Holender był widziany w Warszawie, więc łatwo połączono jego obecność z problemami stołecznego klubu.

>>> Peter Bosz i Frank de Boer zaoferowani władzom Legii Warszawa!

Powód obecności de Boera w Polsce jest jednak zupełnie inny. Jego wizyta jest czysto prywatna. Były trener Crystal Palace wspiera swoją córkę – Beau, która reprezentuje Holandię podczas mistrzostw świata kobiet do lat 18 w piłce ręcznej.

>>> Premier League. Jose Mourinho: Frank de Boer to najgorszy menedżer w historii ligi

Tak dużej imprezy w Kielcach jeszcze nie było. Turniej rozpoczął się we wtorek o 10. Zmierzą się w nim 24 drużyny, które łącznie rozegrają 92 mecze. Frank de Boer pojawił się w Hali Politechniki Świętokrzyskiej przed 14, by zobaczyć występ swojej córki w meczu z Japonią.

>>> Legia Warszawa wciąż szuka trenera. Bosz i de Boer to fantastyka. Keller dla Sport.pl: Nie jestem zainteresowany

Więcej o: