Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Legia Warszawa blokuje grę Artura Jędrzejczyka?

Chociaż Artur Jędrzejczyk trenuje już od dwóch tygodni, to w tym sezonie jeszcze nie zagrał. Wiele wskazuje na to, że Legia Warszawa blokuje występy reprezentanta Polski.

30-letni obrońca jest najlepiej zarabiającym piłkarzem mistrza Polski i nie jest tajemnicą, że klub ze stolicy najchętniej pozbyłby się zawodnika. Latem Legia otrzymała ofertę za Jędrzejczyka z tureckiego Trabzonsporu, jednak piłkarz nie jest zainteresowany odejściem. M.in. z powodów rodzinnych, gdyż niedługo zostanie ojcem.

30-latek, po udziale w mundialu, do treningów wrócił 16 lipca, jednak do tej pory nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania. Jak poinformował portal Legia.net, Jędrzejczyk nie ma zgody na grę. Stołeczny klub próbował znaleźć dla niego nowe miejsce pracy, jak i przedstawić ofertę z innych drużyn proponując przy tym odejście za darmo.

- Kwestia Artura jest taka, że najłatwiej byłoby odpowiedzieć "no comment", ale powiem, że - z mojej strony - mam nadzieję, że ja czy kolejny trener będzie miał okazję korzystać z każdego zawodnika, którego ma w szatni, tym bardziej gdy ten jest reprezentantem Polski. Na tę chwilę sytuacja jest taka, że Artur nie zagra - powiedział na piątkowej konferencji prasowej tymczasowy trener Legii, Aleksandar Vuković.

Jędrzejczyk na stałe wrócił do Legii w przerwie zimowej sezonu 2016/17. Jego kontrakt obowiązuje do końca 2020 roku.

Ekstraklasa. Janusz Gol i Eugen Polanski nie chcieli grać w Cracovii

Ekstraklasa. Carlitos szantażował Wisłę Kraków. "Wisły nie było stać na ryzyko"

Transfery. Artur Sobiech trafi do Wisły Kraków?