Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dean Klafurić zwolniony z Legii Warszawa!

Dean Klafurić nie jest już trenerem Legii Warszawa. Tymczasowo rolę pierwszego szkoleniowca mistrzów Polski przejął Aleksandar Vuković.

"Informujemy, że klub podjął dziś decyzję, w wyniku której Dean Klafurić przestał pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny Legii Warszawa. Obecnie trwają rozmowy dotyczące zatrudnienia nowego szkoleniowca, które powinny zostać zakończone w ciągu dwóch tygodni. Do tego czasu obowiązki pierwszego trenera przejmie Aleksandar Vuković przy wsparciu obecnego sztabu" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu zamieszczonym na portalu "legia.com".

Decyzja została ogłoszona kilkanaście godzin po tym, jak Legia odpadła z kwalifikacji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski w II rundzie eliminacji okazali się gorsi od Spartaka Trnawa (pierwszy mecz przegrali 0:2, a w drugim wygrali 1:0).

Klafurić był pierwszym trenerem Legii od 15 kwietnia bieżącego roku. Warszawski zespół poprowadził w 15 meczach, odnosząc w nich 11 zwycięstw.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (65)
Dean Klafurić zwolniony z Legii Warszawa!
Zaloguj się
 • chubi78

  Oceniono 6 razy 6

  Ja się nadaję, moja teściowa była kilka razy w Chorwacji, a ja kibicowałem Albanii na EURO i Serbii na MŚ, doskonale znam więc rynek bałkański.
  10 000 euro na m-c starczy...

 • nawrop

  Oceniono 4 razy 4

  LEGIA = jeździec bez głowy, ale za to z bujną czupryną.

 • jegrzy

  Oceniono 3 razy 3

  Jeśli Legia jest aktualnym mistrzem Polski, to polską ligę można, a nawet trzeba zlikwidować. Szkoda czasu i pieniędzy.

 • lech2011

  Oceniono 3 razy 3

  Czy jest na świecie trener, który z tych miernot mógłby coś wykrzesać ?
  Czy to problem trenera, czy tych nędzników ?

 • kris0104

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszcze do pana Prezesa nie dotarlo ze trener to nie wszystko?

 • rafi894

  Oceniono 7 razy 3

  Beka z tej legii. Sprowadzają ch...wych piłkarzy z zagranicy, dają im dużo kasy i grają takie gó.... A wszystkiemu winny jest oczywiście trener i go zwalniają, który to już raz w ciągu ostatnich kilku lat legia zmienia trenera?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX