Ekstraklasa. Wpadka Wisły Kraków? Na koszulce Boguskiego zabrakło białej gwiazdy

Na koszulce Rafała Boguskiego podczas meczu z Miedzią Legnica zabrakło loga Wisły Kraków, czyli białej gwiazdy. Szybko wychwycili to twitterowicze.

Wpadka Wisły Kraków podczas meczu z Miedzią Legnica. Nie mówimy jednak o wpadce ze względów sportowych, bo tutaj zawodnicy Macieja Stolarczyka pokonali beniaminka Lotto Ekstraklasy 2:1. Mowa jednak o wpadce z koszulką Rafała Boguskiego.

Boguski jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników Wisły Kraków i jednym z najdłuższych stażem w zespole. Mimo to, to właśnie na jego koszulce zabrakło loga krakowskiego klubu, czyli białej gwiazdy.

Nie wiadomo jednak czy brak loga Wisły to efekt jakiegoś przeoczenia na etapie produkcji koszulki, czy biała gwiazda była jakoś naklejona/naprasowana na koszulkę i w trakcie meczu po prostu się odkleiła.

Brak białej gwiazdy momentalnie wychwycili internauci, śmiejąc się z całej sytuacji. Z czasem Boguski zmienił koszulkę, na której wszystko znajdowało się na swoim miejscu, tak jak powinno być.

Rafał Boguski jest piłkarzem Wisły od stycznia 2006 roku (z roczną przerwą na wypożyczenie do GKS Bełchatów) do teraz zagrał w 310 spotkaniach "Białej Gwiazdy", w których strzelił 60 bramek i zaliczył 40 asyst.

Więcej o: