Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lotto Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Novikovas atakuje Peszkę po brutalnym faulu reprezentanta Polski

Arvydas Novikovas odniósł się do faulu, jaki popełnił w piątkowy wieczór Sławomir Peszko na litewskim zawodniku Jagiellonii.

W piątkowy wieczór Lechia Gdańsk wygrała na wyjeździe z wicemistrzem Polski, Jagiellonią Białystok 1:0. Więcej, niż o samym spotkaniu mówi się o faulu, jakiego dopuścił się Sławomir Peszko na Arvydasie Novikovasie w 2 minucie doliczonego czasu gry. Reprezentant Polski, nie będąc zainteresowany piłką, zaatakował od tyłu w nogi zawodnika Jagiellonii. Sędzia wyrzucił Peszkę z boiska.

W rozmowie z jagiellonia.pl, czyli oficjalną stroną klubową wicemistrzów Polski, Novikovas skomentował zachowanie zawodnika Lechii. - Swoim zachowaniem udowodnił, że nie jest normalnym gościem. Nie wiem, co chciał dzisiaj udowodnić, ale obecnie czeka go kilka tygodni urlopu. Na miejscu trenera osobiście wyrzuciłbym jego z drużyny.

Zdaniem Litwina takie zachowanie Peszki mogło wynikać ze spięcia, do jakiego doszło pomiędzy nimi na Instagramie przed meczem Polski z Kolumbią. - Być może podczas spotkania Peszko chciał odegrać mi się za zaczepne wpisy na instagramie. Nie wiem i nie rozumiem, skąd to się wzięło - zakończył temat Novikovas.

Sławomir Peszko przeprosił na Instagramie zawodnika Jagiellonii, a także wszystkich kibiców, których zawiódł swoim zachowaniem.

Więcej o:
Komentarze (27)
Novikovas atakuje Peszkę po brutalnym faulu reprezentanta Polski
Zaloguj się
 • nalesniku

  Oceniono 27 razy 27

  90 min bez fajki i piwka i po prostu nerwy puściły

 • tequila57

  Oceniono 23 razy 23

  niestety alkohol poczynił spustoszenie we łbie pseudo-piłkarza

 • 0roman0

  Oceniono 21 razy 19

  Po mojemu Peszko celował w kolano. Taki strzał w kolano mógłby się skończyć bardzo poważną kontuzją. Nie wierzę też że było to przypadkowe. Peszko powinien odpocząć od piłki przez dłuższy czas i co najważniejsze powinien odczuć to finansowo. I to nie symbolicznie. Jeżeli klub i Ekstraliga nie ukarzą go dotkliwie będzie to znaczyło że tolerują zwykły bandytyzm.

 • j2017

  Oceniono 17 razy 17

  Przecież to zwykły bandytyzm i powinien zostać potraktowany jak bandyta.

 • yyyggg13

  Oceniono 18 razy 16

  Peszko znika z reprezentacji, nie chcę go więcej oglądać i nie interesuje mnie zdanie Lewandowskiego, to nie jego kadra. Czy będzie w Lechii nie obchodzi mnie, kibicuję Legii. Jak Peszko nie potrafi się opanować, niech skorzysta z porad psychoanalityka, sprawia wrażenie czubka.

 • aa1000

  Oceniono 15 razy 15

  Jeden z gwoździ pana Nawałki - pan zadaniowiec i rozweselacz kadry narodowej - Peszko.
  Następne gwoździe to zawodnicy po kontuzjach i łapiący się w pierwszych składach.

 • flemming

  Oceniono 20 razy 10

  Dajcie spokój Peszce, jego zachowanie to polski standard buractwa rodem z PiS. Słyniemy w świecie z wyjątkowego chamstwa i wulgarnego języka. No i z pijaństwa, czego Peszko jest przykładem.

 • szlachcic

  Oceniono 9 razy 9

  Nieudacznik sobie myslal ze mistrzostwa swiata w rosji dadza mu wielomilionowy kontrakt i beda sie o niego bic najlepsze kluby na swiecie

 • rumun106

  Oceniono 12 razy 6

  Sławek albo nie wytrzeżwiał po urlopie z Grosikiem i Gianim albo chciał się odegrać na Litwinie za to jak traktują Polaków na Litwie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX