Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lotto Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Brutalny faul Sławomira Peszki. Reprezentant Polski przeprasza

W doliczonym czasie gry meczu Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk Sławomir Peszko od tyłu zaatakował w nogi Arvydasa Novikovasa, nie będąc w ogóle zainteresowanym piłką. Teraz reprezentant Polski przeprasza za swoje zachowanie.

Sławomir Peszko zagrał w meczu zaledwie 30 minut, ale o jego występie mówi cała piłkarska Polska. Niestety znowu w negatywnym kontekście. W drugiej minucie doliczonego czasu gry reprezentant Polski brutalnie zaatakował Arvydasa Novikovasa od tyłu - zupełnie bez zainteresowania piłką. Sędzia nie wahał się ani chwili i wyrzucił Peszkę z boiska.

W sobotę, kiedy emocje związane z meczem opadły i na chłodno można było ocenić sytuację, Peszko zrozumiał, jak wielki popełnił błąd. Za pośrednictwem konta na Instagramie przeprosił Novikovasa oraz wszystkich kibiców za swoje zachowanie.

Tłumaczy, że postąpił tak m.in. przez fatalne mistrzostwa świata i krytykę, która spadła na niego w ostatnim czasie. - Frustracja, którą przeżywałem po fatalnych MŚ oraz krytyka, która na mnie spadła przez ostanie tygodnie, wpłynęła na mnie bardziej, niż myślałem. Chciałem szybko wrócić do gry w Lechii, a okazało się ze nie jestem gotowy emocjonalnie - pisze Peszko.

Nie wiadomo, czy oprócz przeprosin w social mediach zawodnik skontaktował się bezpośrednio z Novikovasem.

Zachowaniem Peszki w najbliższym czasie zajmie się Komisja Ligi, która najprawdopodobniej ukarze pomocnika kilkoma spotkaniami zawieszenia.

Więcej o:
Komentarze (44)
Brutalny faul Sławomira Peszki. Reprezentant Polski przeprasza
Zaloguj się
 • bubba222

  Oceniono 22 razy 18

  chłopie,wszyscy to maja głęboko w dooopie twoje przeprosiny...tak jak i twój fatalny mundial,twoją formę ,przygotowanie i grę ,nijak nie usprawiedliwiającą powołania do reprezentacji ...

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 15 razy 15

  Co ty ględzisz Peszko? Absurdalne tłumaczenie.

 • tani_dran

  Oceniono 17 razy 15

  Jak mu klub powiedział ile mu odejmie od wypłaty za dyskwalifikację razy ilość meczów, to przypomniał sobie słowo "przepraszam".

 • rumun106

  Oceniono 13 razy 13

  Pewnie ma kaca po urlopie z Gianim i Grosikiem...% nie wyparowały

 • ggargi

  Oceniono 16 razy 12

  co za gnój ...

 • Black Swan

  Oceniono 14 razy 12

  przestańcie się pieprzyć z takimi bandziorami i dyskwalifikujcie takich na przynajmniej pół roku a nie żadne kilka meczy... Z piłkarskiego pokolenia Peszki (i z samego Peszki) i tak już nic więc niech przynajmniej robią za ostrzeżenie dla młodszych pokoleń bo tylko w ten sposób (jako przestroga) społeczeństwu mogą się przydać...

 • Jacek Bereda

  Oceniono 11 razy 11

  "Frustracja, którą przeżywałem po fatalnych MŚ oraz krytyka, która na mnie spadła przez ostanie tygodnie"

  Sławek, ale przecież Ty nie grałeś na Mundialu, więc czym się przejmujesz? Nawałka Cię powołał, Nawałka nie wpuścił Cię na boisko. To nie Twoja wina.
  Relax chłopie :)

 • fields1

  Oceniono 9 razy 9

  Znajdź sobie jakąś uczciwą robotę,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX