Andrzej Twarowski wraca do nc+!

Andrzej Twarowski, jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce wraca do nc+. Będzie komentował mecze Premier League i współprowadził program Liga+Extra.

- Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce Andrzej Twarowski wraca do nc+. Będzie komentował mecze angielskiej Premier League, a także współprowadził z Krzysztofem Marciniakiem program Liga+ Extra - czytamy w oficjalnym komunikacie nc+.

Alisson Becker trafi do Premier League

- To bardzo dobra wiadomość dla naszych abonentów. Platforma nc+ to nie tylko bogata oferta sportowa, ale także najlepsi dziennikarze. Mamy grono świetnych komentatorów i fachowców, cieszę się, że Andrzej je uzupełni – powiedziała Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu nc+ do spraw programowych.

- Bardzo się cieszę, że ponownie będę miał szansę pracować w najlepszej sportowej telewizji w Polsce i robić to, co kocham. Zbliżający się sezon LOTTO Ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie, więc w Lidze+ Extra z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów. Z kolei w sierpniu na boiska wracają piłkarze Premier League z wieloma bohaterami mistrzostw świata w Rosji. Już teraz zapraszam do CANAL+ na największe sportowe emocje - powiedział Twarowski po powrocie.

Przypomnijmy, Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski odeszli z Canal+ po 22 latach. Zaangażowali się w projekt internetowego radia zapinamypasy.pl, które po czterech miesiącach zakończyło swoją działalność.

***

Ricardinho wzmacnia Wisłę Płock

Probierz wyjaśnił, dlaczego nie chciał zostać selekcjonerem

Wisła Kraków może grać w Krakowie

Więcej o: