Legia Warszawa. Cristian Pasquato może odejść. Benevento i Karabach Agdam zainteresowane

Legia Warszawa bez Cristiana Pasquato? To bardzo możliwe. Włoch ma oferty z dwóch klubów. To Karabach Agdam i Benevento - informuje portal legionisci.com.

Dean Klafurić zdecydował, że Cristian Pasquato będzie trenował z drużyną rezerw, po czym niedawno został przywrócony do pierwszej drużyny. To efekt spięcia na jednym z treningów.

Liga Mistrzów. Legia Warszawa - Cork City. Rozbić irlandzki mur i postawić pierwszy krok

Legia Warszawa chętnie pozbyłaby się Pasquato. Dostał on ofertę z Karabachu Agdam, ale nie jest zainteresowany transferem do Azerbejdżanu. W tym zespole występuje Jakub Rzeźniczak.

"Legia Warszawa przyjęła mnie znakomicie, nawet gdy grałem w Wiśle Kraków". Carlitos tłumaczy, dlaczego przeszedł do Legii

Zainteresowanie piłkarzem Legii przejawia również Benevento. Według "Il Mattino" mógłby zostać poważnym wzmocnieniem spadkowicza z Serie A, w dodatku Benevento jest w stanie pokryć jego pensję.

Legia pozyskała Pasquato rok temu z Juventusu. W ekstraklasie rozegrał 22 spotkania, w których strzelił dwa gole i zaliczył trzy asysty, ale nie spełnia pokładanych w nim nadziei.

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter

Więcej o: