Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Superpuchar Polski: Legia Warszawa - Arka Gdynia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja

Już w sobotę o godzinie 20 początek Superpucharu Polski. Będzie to mecz, który zainauguruje rozgrywki w naszym kraju. Legia Warszawa zagra z Arką Gdynia.

Po rozgrywkach na mistrzostwach świata czas na powrót piłki w krajowym wydaniu. Już w sobotę 14 lipca Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia.

Dla Legii Warszawa to drugie spotkanie o stawkę w tym sezonie. We wtorek Legioniści wygrali na wyjeździe z Cork City w ramach pierwszego meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Wszystko wskazuje jednak na to, że w meczu Superpucharu nadal nie będziemy oglądać króla strzelców Ekstraklasy z poprzedniego sezonu - Carlitosa, który nadal przygotowuje się do sezonu.

Gdynianie zagrają natomiast pierwsze spotkanie pod wodzą nowego szkoleniowca. Wraz z końcem poprzedniego sezonu z zespołu odszedł Leszek Ojrzyński, a jego miejsce zajął Zbigniew Smółka.

Mecz o Superpuchar Polski będzie można obejrzeć na antenach Polsatu, a konkretniej na ogólnodostępnym Super Polsacie, oraz na Polsacie Sport. Początek spotkania w sobotę 14 lipca o godz. 20.00