Ekstraklasa. Śląsk Wrocław. Farshad Ahmadzadeh podpisał kontrakt! Imponująca prezentacja

Farshad Ahmadzadeh, 26-letni Irańczyk został nowym piłkarzem Śląska Wrocław. Były piłkarz Persepolis FC podpisał z wrocławskim klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Azjatycka Liga Mistrzów, 98 spotkań w najbardziej utytułowanym klubie w Iranie, dwa tytuły mistrza kraju oraz gra dla młodzieżowej reprezentacji Iranu. Tak wyglądają dotychczasowe dokonania Farshada Ahmadzadeha, który został nowym piłkarzem Śląska Wrocław. 26-letni piłkarz zagra w Lotto Ekstraklasie z '10' na koszulce.

- Po analizie gry Farshada jesteśmy przekonani, że to piłkarz dużej klasy i wzmocni nasz zespół. Nie boi się nowych wyzwań, a przy tym potrafi radzić sobie z presją, bo regularnie występował w spotkaniach rozgrywanych przy 70 tysiącach widzów. Przez swoje indywidualne umiejętności na pewno będzie groźny dla przeciwników i podniesie poziom drużyny. Podoba nam się także fakt, że to ambitny chłopak, który chce piąć się jeszcze wyżej – uważa Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

Uniwersalny i przebojowy piłkarz

Ahmadzadeh jest skrzydłowym. Może występować na prawej lub lewej stronie, ale również na pozycji ofensywnego pomocnika. Portal Transfermarkt wycenia Irańczyka na 800 tysięcy euro. Śląsk pozyskał go bez kwoty odstępnego.

Klub z Wrocławia doskonale przygotował się na przywitanie nowego piłkarza. W mediach społecznościowych wrocławskiego klubu pojawiła się imponująca prezentacja, która nawiązuje do komputerowej gry: Prince of Persia.

Legia Warszawa testuje nowe ustawienie

Nabil Aankour o krok od Arki Gdynia

Więcej o: