Ekstraklasa. Tak Legia Warszawa czekała na transfer Carlitosa. Dariusz Mioduski i Ivan Kepcija jak "Siara" i "Wąski" z Killera

Legia Warszawa czekała na transfer Carlitosa. Klub opublikował w sieci film, nawiązujący do sceny z filmu "Killer-ów 2-óch". Później klub opublikował filmik, na którym Carlitos witany jest pod stadionem Legii Warszawa.

Sprowadzenie Carlitosa przez Legię z pewnością będzie jednym z największych hitów letniego okna transferowego w Ekstraklasie. Na przyjście hiszpańskiego napastnika czekają kibice warszawskiego klubu, czeka również sztab szkoleniowy i właściciele.

Mistrzowie Polski na swoim profilu na Twitterze opublikowali filmik z udziałem Dariusza Mioduskiego i Ivana Kepciji oczekujących na nowego piłkarza.

Materiał nawiązuje do sceny z filmu "Killer-ów 2-óch", w której popularni "Siara" i "Wąski" czekają na przylot Coronela Moralesa.

 

O godzinie 23.05 Legia Warszawa wrzuciła na Twittera filmik, na którym Carlitos wita się z kibicami Legii Warszawa - Witajcie Legioniści - mówi Hiszpan.

Jeśli lubisz czytać Sport.pl, wypróbuj nasz nowy newsletter >>>

>> Legia Warszawa gromi Viitorul Constanta! Owacje na stojąco dla Jose Kante

>> Szymon Marciniak wraca do domu. FIFA wyznaczyła arbitrów 1/4 finału

Więcej o: