Nicki Bille Nielsen trafił do więzienia

Nicki Bille Nielsen został skazany na miesiąc więzienia przez sąd w Monako. Były piłkarz Lecha Poznań za kratki trafił za posiadanie kokainy, uderzenie kobiety oraz uprawianie seksu oralnego w miejscu publicznym.

W poniedziałek były zawodnik Lecha Poznań został skazany na miesiąc więzienia przez sąd w Monako za uderzenie kobiety oraz uprawianie seksu oralnego w miejscu publicznym. Piłkarz ma zapłacić 750 euro grzywny oraz 3 tys. euro odszkodowania poszkodowanej kobiecie. O sprawie napisało francuskie L'Equipe.

W zeszły czwartek piłkarz został aresztowany za uderzenie kobiety, która przed jednym z barów w Monako próbowała uratować duszoną przez zawodnika 20-latkę. Duńczyk spędził noc w areszcie, rano, po wytrzeźwieniu, został zwolniony.

Przy zawodniku znaleziony blisko gram kokainy, w jego telefonie znajdowały się pornograficzne sesje zdjęciowe, fotografie posiniaczonych kobiet oraz wideo seksu oralnego na jednej z ulic w Monako.

Bille Nielsen grał w Lechu w latach 2016 - 2018. Z poznańskim klubem sięgnął po Superpuchar Polski. W przerwie zimowej zakończonego niedawno sezonu napastnik odszedł do greckiego Panioniosu.

Więcej o: