Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Legia Warszawa ukarana przez Komisję Ligi. "Brak słów"

Legia Warszawa została ukarana przez Komisję Ligi za ostatni mecz z Jagiellonią Białystok. Musi zapłacić 10 tys. złotych kary.

Piłkarze mistrza Polski celowo opóźnili rozpoczęcie meczu. W ten sposób chcieli okazać solidarność z kibicami, którzy nie weszli na sektor gości. Powód? Jagiellonia nie chciała ich wpuścić z flagami.

Karę dla Jagiellonii - 30 tys. złotych - zawieszono na rok. W bardzo ostrych słowach tę decyzję skomentował na Twitterze Jarosław Jankowski, wiceprezes Legii.

- Kiedy myślisz, że Komisja Ligi już bardziej nie może cię negatywnie zaskoczyć, pojawia się to... Brak słów. Chyba czas na zmiany w funkcjonowaniu tego organu - napisał.

Szok w Realu Madryt. Zinedine Zidane odchodzi >>

Komentarze (35)
Ekstraklasa. Legia Warszawa ukarana przez Komisję Ligi. "Brak słów"
Zaloguj się
 • tygrysio_misio

  Oceniono 23 razy 17

  Praktyka pokazuje, że Jagielonia miała rację. Razem z flagami są wnoszone race i niebezpieczne przedmioty. Kibole Legii nie raz pokazali, że lubią robić rozpierduchy w Białymstoku. Dzięki działaniom klubu obyło się bez tego co wydarzyło się w Poznaniu.

  Analogicznie powinno być na wszystkich stadionach.

  A Legię należy wygwizdywać na każdym stadionie za bronienie bandyterki.... i analogicznie każdy inny klub stojący murem za tępymi kibolami.

 • music0

  Oceniono 23 razy 15

  Solidarnym to można być z chorym dzieckiem, umierającą matką piłkarza, czy ofiarami powodzi. Opóźnianie meczy z powodu kiboli , którzy pod flagami kryją swoje mordy aby uniknąć ewentualnej odpowiedzialności za burdy to nie jest solidarność tylko debilizm.
  Jak kultura kibicowania osiągnie poziom angielski lub niemiecki to będzie można się solidaryzować.

 • eberhard_mock_breslau

  Oceniono 10 razy 4

  Ekstraklapa i jej problemiki. I tak prawie nikt nie ogląda tej parodii piłki nożnej jaką są polskie klubiki piłkarskie

 • Zakret Zakret

  Oceniono 8 razy 2

  I co to jest 10 tys kary??Legia zawsze karana najnizszym rachunkiem nawet jak KRAWATY sa prowokatorami i starterami....tak ze napiszcie jak kara bedzie tego godna a nie zalosna

 • jamsir80

  Oceniono 3 razy 1

  Żeby Komisja Ligi zachowała pełen powagi wizerunek, powinna Pana Jankowskiego (Legia) odpowiednio ukarać. Jeżeli działacz zaczyna krytykować, to następnie będą kibice to robić, a następnie palić Narodowy.... ok to juz było, więc chyba faktycznie trzeba bardzo surowo karać nawet za takie wypowiedzi jak ta Pana Jankowskiego

 • Andrzej Stateczny

  0

  Gdyby postawić ze3 psy tropiące narkotyki przy bramkach prowadzących na trybuny kiboli to żyleta i inne były by puste

 • lionold

  0

  Swój organ masz pan na myśli panie Jankowski? Ten w czaszce na pewno a co z tym drugim - choć nie wiem który dla pana ważniejszy ale się domyślam?

 • Hygris

  Oceniono 1 raz -1

  Śmieszna kara powinien być milon

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX