Ekstraklasa. Ewentualna mistrzowska feta Legii w poniedziałek po południu

"Legia Warszawa informuje, że w przypadku zdobycia tytułu Mistrza Polski w sezonie 2017/18, ceremonia wręczenia zawodnikom trofeum i medali odbędzie się w poniedziałek, 21 maja, o godz. 17.30 na Pl. Zamkowym w Warszawie" - czytamy w oficjalnym komunikacie stołecznego klubu.

W niedzielę zespół Deana Klafuricia zmierzy się w Poznaniu z Lechem. Jeśli legioniści przywiozą stamtąd co najmniej punkt lub Jagiellonia Białystok nie pokona u siebie Wisły Płock, to warszawiacy zdobędą trzeci z rzędu tytuł mistrza Polski.

Zgodnie z decyzją Ekstraklasy ewentualna koronacja Legii nie odbędzie się w Poznaniu. Wszystko to z obawy o bezpieczeństwo na stadionie. W piątek po południu wyjaśniło się kiedy zespół Klafuricia odbierze trofeum i medale za ewentualny triumf w lidze.

"Legia Warszawa informuje, że w przypadku zdobycia tytułu Mistrza Polski w sezonie 2017/18, ceremonia wręczenia zawodnikom trofeum i medali odbędzie się w poniedziałek, 21 maja, o godz. 17.30 na Pl. Zamkowym w Warszawie. Uroczystość będzie miała charakter otwarty" - czytamy na oficjalnej stronie mistrzów Polski.

Początek niedzielnych meczów Ekstraklasy w niedzielę o godz. 18.

Więcej o: