Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sławczew kpi z decyzji Komisji Ligi. Ironiczne zdjęcie zawodnika

W czwartek Komisja Ligi zdecydowała ukarać Sławomira Peszko i Simeona Sławczewa za zachowanie podczas derbów Trójmiasta w 30. kolejce Lotto Ekstraklasy. Ten drugi ironicznie skomentował decyzję.

Przypomnijmy, Komisja Ligi zdecydowała się ukarać Sławomira Peszkę oraz Simeona Sławczewa za to, że podczas derbów Trójmiasta w 30. kolejce Lotto Ekstraklasy kopnęli dmuchaną lalkę, która była ubrana w barwy Arki Gdynia. Reprezentant Polski musiał zapłacić tysiąc złotych kary, natomiast zachowanie Bułgara zostało wycenione na 2 tysiące złotych.

Za pośrednictwem Twittera Sławczew postanowił skomentować decyzję KL w dosyć ironiczny sposób. Pomocnik Lechii wrzucił do internetu zdjęcie, na którym siedzi przed domem, obok niego jest dmuchana lalka i plik 100-złotych banknotów.

Zdjęcie zostało okraszone podpisem: "Chciałbym ogłosić, że moją karę przekazuję na cele charytatywne! Kara, która mi została dana przez Komisję Ligi! Przyjmuję ją, ale, z całym szacunkiem, taka jest moja wola!"

Sławczew jest jednym z podstawowych zawodników Lechii Gdańsk. Zagrał w tym sezonie w 22 spotkaniach Lotto Ekstraklasy (1674 minuty na boisku), strzelił jednego gola i zaliczył 3 asysty.

Zaskakująca kolejka w Ekstraklasie. "Piękny sportowy gest. Lech się wyłożył, a Legia i Jagiellonia nie skorzystały"

Więcej o: