Ekstraklasa. Skandaliczne zachowanie Sławczewa i Peszki [WIDEO]

Skandalicznego zachowania dopuścili się Simeon Sławczew i Sławomir Peszko. Piłkarze Lechii Gdańsk po wygranych 4-2 derbach z Arką Gdynia skopali dmuchane lalki ubrane w koszulki rywali.

Derby jak zwykle przyniosły wielkie emocje. Lechia walczy o utrzymanie, ale perfekcyjnie zmobilizowała się na sobotnie spotkanie. Już do przerwy prowadziła 4-0 i nawet dwa gole stracone po przerwie nie zmąciły humorów piłkarzom Piotra Stokowca. Było to pierwsze zwycięstwo od 11 spotkań!

Po ostatnim gwizdku sędziego piłkarze ruszyli pod trybuny, by podziękować swoim fanom. Nic w tym niezwykłego, gdyby nie fakt, co wydarzyło się po drodze. Fani Lechii zrzucili dwie dmuchane lalki ubrane w koszulki Arki.

Mijający je Sławczew i Peszko nie zignorowali tych zabawek, tylko postanowili je skopać. Największą radość miał przy tym Bułgar.

Niewykluczone, że zachowaniem obu piłkarzy przyjrzy się Komisja Ligi. Może ona karać zawodników za zachowania obrażające klub przeciwnika.

Kulisy Multiligi, skandaliczna decyzja Sandecji i bitwa o mistrzostwo Polski z rozdającą karty Wisłą Płock [DOGRYWKA]