Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezes Wisły Kraków wzywa Małeckiego na rozmowę. Zawodnik "Białej Gwiazdy" zostanie ukarany?

Władze Wisły Kraków wezwały Patryka Małeckiego na rozmowę dyscyplinarną po niedawnych wypowiedziach piłkarza "Białej Gwiazdy". Jak na razie prezes klubu nie zadecydowała w jaki sposób ukarać zawodnika.

Po sparingu z Piastem Gliwice, który został rozegrany podczas przerwy reprezentacyjnej, Patryk Małecki wypowiedział się na temat swojego statusu w zespole Wisły Kraków. 29-latek nie jest zadowolony z tego, że mało gra u trenera Joana Carrillo, podejrzewając jednocześnie, że nie gra nie tylko przez względy sportowe. Odkąd Hiszpan przyszedł do klubu Małecki, rozegrał łącznie 88 minut na 720 możliwych.

Na reakcje klubu nie trzeba było długo czekać. Władze zapowiedziały postępowanie dyscyplinarne względem zawodnika. Małecki musiał tłumaczyć się ze swoich słów u prezes Wisły Kraków, Marzeny Sarapaty.

W rozmowie z "Gazetą Krakowską" rzecznik prasowa klubu, Olga Tabor-Leszko mówi, że decyzja co do ewentualnej kary wciąż nie została podjęta. - Na razie nie zostały w tej sprawie podjęte żadne decyzje. Będzie jednak ona miała swój ciąg dalszy - powiedziała rzecznik prasowa Wisły Kraków

Mówi się, że Małecki najprawdopodobniej zostanie otrzyma karę finansowę. Na obecną chwilę nie wiadomo ile będzie musiał zapłacić.

Więcej o:
Komentarze (3)
Prezes Wisły Kraków wzywa Małeckiego na rozmowę. Zawodnik "Białej Gwiazdy" zostanie ukarany?
Zaloguj się
 • lionold

  Oceniono 1 raz 1

  "Pan" Mołojecki nigdy nie wiedział czy jest bardziej "kopoczem" czy kibolem. Osiedlowy gwiazdor.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 3 razy 1

  Pan wielki piłkarz Małecycki to ma pecha, co kolejny trener to po jakimś czasie ta sama sytuacja. No uwzieli się na niego. Może pora pojechać do Australii i tam być taką gwiazdą jak Mierzejewski?

 • pjck

  Oceniono 1 raz -1

  Spróbujcie zaś zapytać o sprawę trenera. Nie powie. Zresztą nic nie powie.
  I za tę postawę jemu nalezy się "dywanik".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX