Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Joan Carrillo: To była Legia. Wielka Legia, którą ograliśmy

- Cieszy przede wszystkim pierwsza połowa, druga trochę mniej, ale i tak wielkie brawa dla moich piłkarzy i kibiców, którzy nas wspierali - powiedział Joan Carrillo, trener Wisły Kraków, która w niedzielę wygrała z Legią w Warszawie 2:0.

Gol Carlitosa z rzutu karnego i asysta Hiszpana przy bramce Frana Veleza. W niedzielę Wisła wygrała z Legią 2:0. To jej pierwsze zwycięstwo nad warszawską drużyną od sezonu 2012/13. A jeśli liczyć mecze tylko w stolicy, to od sezonu 2009/10.

- Jestem bardzo zadowolony z pracy, z którą wykonaliśmy przed tym meczem. Pamiętajmy, że graliśmy z Legią, czyli z drużyną o wielkim potencjale - zaczął pomeczową konferencję Carrillo.

I od razu zaznaczył: - Udało nam się ją pokonać, cieszę się. Najbardziej z pierwszej połowy [Wisła zdobyła w niej dwie bramki]. Z drugiej mniej, bo straciliśmy trochę kontrolę nad meczem, ale i tak ogromne brawa dla moich piłkarzy i kibiców, którzy nas wspierali. Ograliśmy wielką Legię - cieszył się Carrillo.

Ekstraklasę czeka teraz przerwa na mecze reprezentacji. Po niej wiślacy - zajmujący teraz szóste miejsce, ze stratą 11 punktów do prowadzącej Jagiellonii Białystok - zagrają u siebie z Lechem Poznań (2 kwietnia, godz. 18).

Więcej o: