Ekstraklasa. Skandal w Gliwicach, mecz przerwany!

Do skandalu doszło na stadionie w Gliwicach! Mecz Piasta z Górnikiem Zabrze został przerwany przez sędziego!

Do końca spotkania 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy między Piastem i Górnikiem pozostawało niewiele ponad 10 minut, a gospodarze prowadzili 1:0 po golu Mateusza Szczepaniaka. Wtedy jednak doszło do zamieszek na trybunach.

Jak informował reporter Canal+, w sektorze gości spalona została flaga Piasta. To rozjuszyło grupę pseudokibiców gospodarzy, którzy sforsowali bramę oddzielającą trybuny od boiska. Część z nich znalazła się na murawie. Prowadzący spotkanie Daniel Stefański przerwał spotkanie, na boisku momentalnie pojawiła się policja na koniach.

Po kilkudziesięciu minutach narady między sędziami, delegatem, organizatorem oraz policją, mecz został przerwany. Na razie nie wiemy jakie będą dalsze losy spotkania, ale najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest kara dla Piasta w postaci walkowera.

Ekstraklasa. Ile warci są piłkarze z polskiej ligi? "Były zwroty, więc zalecam spokój z wyceną"