Ekstraklasa. Tadeusz Pawłowski narzeka na sędziów meczu Lecha ze Śląskiem

"Już minęło parę godzin od meczu w Poznaniu. Pan sędzia główny i Pan z VARU nie przepraszają za wczorajszy wielki błąd . Wielki brak profesjonalizmu" - napisał na Twitterze trener Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski.

W środę wrocławianie przegrali w Poznaniu z Lechem 1:2. O zwycięstwie gospodarzy zdecydowała sytuacja z samej końcówki spotkania, kiedy Jakuba Słowika pokonał Christian Gytkjaer.

Prowadzący mecz sędzia Bartosz Frankowski początkowo gola nie uznał, odgwizdując spalonego. W trakcie gdy Śląsk przeprowadzał zmianę, arbiter skonsultował jednak sytuację z VAR i po weryfikacji decyzję zmienił, uznając gola dla Lecha.

Po spotkaniu tej sytuacji Pawłowski nie komentował. Zrobił to dopiero w czwartek, kiedy zamieścił wpis na Twitterze. "Już minęło parę godzin od meczu w Poznaniu. Pan sędzia główny i Pan z VARU nie przepraszają za wczorajszy wielki błąd . Wielki brak profesjonalizmu" - napisał szkoleniowiec Śląska.

Po 25 ligowych kolejkach Śląsk zgromadził 28 punktów, co daje mu 11. miejsce w tabeli. W następnej kolejce wrocławianie podejmą Sandecję Nowy Sącz. Początek meczu w sobotę o godz. 15.30.

Martin Lewandowski w "Wilkowicz Sam na Sam": Z Anią Lewandowską rozmawiamy, nie mówię że zawalczy w KSW, ale... Tylko Robert, z tego co słyszałem, lekko się skrzywił

Więcej o: