Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Daniel Chima Chukwu otrzymał ofertę od klubu z B klasy

Warszawski zespół KS Blizne, który występuje w rozgrywkach B klasy, złożył ofertę wypożyczenia napastnika Legii Warszawa - informuje "Gazeta Stołeczna".

W styczniu 2017 roku Daniel Chima Chukwu opuścił chińskie Shanghai Shenxin i trafił do Legii. W Warszawie do tej pory grał głównie w trzecioligowych rezerwach. W pierwszym zespole wystąpił zaledwie w dziewięciu meczach. Debiutanckiego gola wciąż nie strzelił.

A zarabia dużo, bo aż 500 tys. euro rocznie. To jedna z najwyższych pensji w całej Lotto Ekstraklasie. O jego odejściu mówiło się już od dawna, ale po tym jak w styczniu trener Romeo Jozak nie powołał go na Florida Cup, stało się jasne, że odejdzie. Problem w tym, że trudno znaleźć potencjalnego kupca.

Nikt się nie zgłosił, więc żartobliwą ofertę wysłało KS Blizne, drużyna występująca w B klasie, czyli na ósmym, najniższym stopniu rozgrywek w Polsce. 

- Niestety nie posiadamy środków na pokrycie wynagrodzenia i kosztów transferu, które musiałby pokryć klub wypożyczający. Uważamy jednak, że w naszej drużynie zawodnik nie będzie miał problemu z miejscem w składzie i odbudową formy.

Wiadomo, że zawodnik, który nie gra, traci na wartości. Grając w naszym klubie, Daniel Chima Chukwu miałby szansę wejść w rytm meczowy i odzyskać pewność siebie, a to z kolei może skutkować transferem w kolejnym okienku transferowym - czytamy w ich oświadczeniu. Całość znajdziecie TUTAJ.

Legia może, ale nie musi. Czy zimą ktoś jeszcze trafi na Łazienkowską?>>>Czytaj więcej

Mikołaj Kwietniewski na testach medycznych w Legii Warszawa. Trzyletni kontrakt czeka>>>Czytaj więcej

 

Więcej o:
Komentarze (12)
Ekstraklasa. Daniel Chima Chukwu otrzymał ofertę od klubu z B klasy
Zaloguj się
 • Jan Kowalski

  Oceniono 2 razy 2

  Kamil Stoch choćby wygrał cały PŚ, TCS, wszystkie Mistrzostwa, Igrzyska Olimpijskie to i tak nie zarobiłby 500 tys. euro w ciągu roku. A tu proszę lokalny kopacz Daniel Chima Chukwu (kto to taki ?) będący bez formy i nie grający pobiera pensję w takie wysokości. Kamilowi wypominają zarobki a o pensji rezerwowego piszą jakby była oczywistością. Nie ! To pensja rezerwowego jest absurdalna ! Zarobki Kamila są jak najbardziej normalna, można by rzec nawet skromne.

 • boromir195419

  0

  Dobry żart ze strony tego klubu .Prawda jest taka że Legia z wielką przyjemnością wypożyczy za darmo tego zawodnika każdemu kto będzie płacił mu pensję . A za swoje pobory Daniel mógłby kupic na własność 10 takich klubów jak KS Blinze

 • piotrm74

  0

  podkreślam VAR jest potrzebny szczególnie dla takich debilnych artykułów.
  Jeśli ktoś nie rozróżnia oferty od zapytania i pisze "pustowate" newsy to nie mam chęci poznania jego przełożonego...

 • y.woodoo

  0

  Super njus dla zylety, czarne won ze skladu, nie trzeba bananow na mecze dla sego bydla kupowac. Dajcie im to .... niech se pogra.

 • lokomotywa32

  Oceniono 2 razy 0

  Hahahaha, sloiki jak iarna, komentarz idiotyczny, valdis i inne tępe dekle byli pewni że Chukwu zje ligę na surowo i będzie ladowal bramy jak oni lądują gnije w swoich swiniarniach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX