Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Romeo Jozak mówi o kontuzji Eduardo

Trzech piłkarzy Legii Warszawa doznało kontuzji w meczu z Barceloną SC (2:3) podczas Florida Cup. Są pierwsze informacje o stanie ich zdrowia.

Adam Hlousek i Sebastian Szymański mają stłuczenia po ostrych wejściach przeciwników. Najpoważniej wygląda jednak sytuacja Eduardo - informuje portal Legia.com.

- Eduardo został uderzony kolanem w kręgosłup i najprawdopodobniej przesunął mu się kręg w kręgosłupie. Kontuzja wyniknęła z tego, że jego ciało w chwili zderzenia było za bardzo rozluźnione, zrelaksowane. Poczuł mocny ból, a problemy z kręgosłupem to poważna sprawa, dlatego zdecydowaliśmy się zdjąć go z boiska - powiedział trener Romeo Jozak.

Komentarze (29)
Romeo Jozak mówi o kontuzji Eduardo
Zaloguj się
 • makvelithedon7

  Oceniono 4 razy 4

  Dzisiaj rano już widziałem tę wypowiedź. Brawo, kmiotki, zagarnęliście klika od naiwniaka, który chciał się dowiedzieć czegoś o stanie zdrowia brutalnie sfaulowanego zawodnika. Możecie być z siebie dumni.

 • iarna

  Oceniono 5 razy 3

  To nie są "najnowsze " wiadomości. Portale legijne umieściły te informację w kilka minut po meczu.
  Nie macie nic do powiedzenia oprócz wymyślania krzykliwych tytułów do odgrezewanych kotletów

 • rumun106

  Oceniono 1 raz 1

  ,,ciało rozlużnione..."
  nie był sobą, był spięty...
  -zjedz snickersa, nie jestes sobą....
  -zawsze jest KSW, może jakaś walka wieczoru z popkiem, sprzeda się...

 • y.woodoo

  Oceniono 1 raz 1

  To sezon z glowki. Wpi... w czasie eliminacji LE tez pewnie obejrzy juz z trybun. Kfiasta legly konczy kariere w Polsce. U nas sa marne emeryturki. Wspolczuje.

 • boromir195419

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli wiemy że ..... nic nie wiemy . Jak zwykle redaktorzy mąca bo używają sformułowań słowa ''najprawdopodoniej '' Poza tym nie mam pojęcia co oznacza ''przesunięcie kręgu '' - przerwa na tydzień , miesiąc , rok ??? A może za zawesze / odpukuję / ??? A co do stłuczeń to nic się nie stało - taka praca a piłkarze to nie delikatne panienki .

 • Marcin Tomas

  0

  Oby więcej takich transferów Legii.
  Wiedzą jak budować skład na lata ;)

 • 0

  Prawda jest taka że kontuzji doznał bo już jest stary i bez formy resztę sezonu przesiedzi w gabinetach odnowy jeszcze będą mu płacić.W życiu trzeba umieć się ustawić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX