Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Franciszek Smuda ocenił defensywę Wisły Kraków. Co za słowa o Głowackim i Wasilewskim

Franciszek Smuda, były selekcjoner reprezentacji Polski, a obecnie trener Widzewa Łódź ocenił Marcina Wasilewskiego i Arkadiusza Głowackiego. Byli reprezentanci Polski mogą stworzyć doświadczony i niezwykle charakterny duet na środku obrony krakowskiego klubu. Jak podsumował ich Smuda? Mistrz.

Franciszek Smuda w najwyższej formie. Były selekcjoner reprezentacji Polski został zapytany o Marcina Wasilewskiego i Arkadiusza Głowackiego, którzy mogą stworzyć twardy i charakterny środek obrony w Wiśle Kraków.

Co o współpracy byłych reprezentantów Polski myśli Smuda? - Już współczuję napastnikom rywali. Będą się odbijać od 'Głowy' i 'Wasyla' jak muchy od mojego audi na autobahnie - przyznał były selekcjoner w rozmowie z Michałem Knurą, dziennikarzem LoveKraków.pl.

Marcin Wasilewski podpisał kontrakt z krakowską Wisłą w sobotę. Były zawodnik Leicester City związał się z klubem do końca sezonu, ale jego kontrakt przewiduje przedłużenie umowy o kolejny rok. Wasilewski będzie występował w Wiśle z numerem 27.

Zobacz wideo