Ekstraklasa. Dobre wieści dla Legii w sprawie powrotu Miroslava Radovicia

Lekarze są zadowoleni z postępów leczenia i rehabilitacji Miroslava Radovicia. Serb przebywał ostatnio na konsultacji w rzymskiej klinice Villa Stuart, gdzie usłyszał, że wszystko przebiega zgodnie z planem - poinformował portal Legia.net.

Radović na problemy z kolanem uskarżał się już wiosną. Wtedy zawodnik pomagał jednak drużynie, która ostatecznie sięgnęła po mistrzostwo Polski. Doświadczony Serb okupił to jednak poważniejszym urazem, który wykluczył go z gry w rundzie jesiennej sezonu 2017/18.

Piłkarz, który w poprzednim sezonie rozegrał 36 meczów, w których strzelił 13 goli i zanotował 11 asyst walczył z kontuzją i bólem, ale zabiegu uniknąć się nie dało. 28 sierpnia Radović przeszedł w Rzymie artroskopię kontuzjowanego kolana.

Jak poinformował portal Legia.net, po niespełna trzech miesiącach od zabiegu zawodnik czuje się dobrze, a jego leczenie i rehabilitacja przebiegają zgodnie z planem. Radović był ostatnio na konsultacji w Rzymie, gdzie usłyszał od Profesora Pier Paolo Marianiego, że wszystko idzie tak, jak zakładano.

33-latek niedługo może zacząć bieganie, treningi z pełnym obciążeniem wznowić ma podczas pierwszego zimowego zgrupowania legionistów, które odbędzie się w styczniu na Florydzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.