Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Igor Angulo przedłużył kontrakt z Górnikiem Zabrze

Górnik Zabrze przedłużył kontrakt ze swoim najskuteczniejszym zawodnikiem - Igorem Angulo. Napastnik zostanie w Zabrzu co najmniej do połowy 2020 roku.

Igor Angulo to najskuteczniejszy zawodnik Lotto Ekstraklasy. W jedenastu kolejkach tego sezonu Hiszpan strzelił 12 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców. Gdybyśmy wzięli pod uwagę ostatni rok, to Angulo strzelił dla Górnika aż 31 bramek. 

Górnik Zabrze zdecydował się na przedłużenie kontraktu aż do połowy 2020 roku, mimo że piłkarz ma już 33 lata, a gdy umowa będzie wygasać, Hiszpan będzie miał już  36 lat. - To dla mnie bardzo ważny dzień. Czuję się w Zabrzu fantastycznie, przeżywam najlepszy czas w mojej karierze. Chciałem zostać tutaj na dłużej - przyznał hiszpański napastnik na oficjalnie stronie klubu. 

Angulo trafił do Górnika Zabrze w sierpniu 2016 roku i już w pierwszym sezonie na zapleczu Ekstraklasy pokazał, że potrafi strzelać. Hiszpan zagrał 32 meczach Nice 1. ligi i zdobył 17 bramek. Oprócz awansu dla Górnika Zabrze udało się również zgarnąć koronę króla strzelców.