Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech - Legia 3:0. Michał Kucharczyk: Nie wiem, co się z nami dzieje

- Za długo jestem w tym klubie i nie wiem, co mam powiedzieć, bo nie chcę sobie narobić nieprzyjemności. Ale nie oszukujmy się, jesteśmy w bardzo złym, katastrofalnym momencie - stwierdził Michał Kucharczyk, skrzydłowy Legii Warszawa, która w niedzielę przegrała w Poznaniu z Lechem 0:3.

Legia od początku sezonu gra słabo, ale tak słabego meczu jak ten w Poznaniu w tym sezonie jeszcze nie rozegrała. Przeciwko Lechowi była zupełnie bezradna. Nie pokazała nic, nie miała żadnych argumentów. Jedyne, co może ją cieszyć, to postawa Lecha, który nie był pazerny na kolejne gole. Trzy stracone bramki to najmniejszy wymiar kary, jaki spotkał Legię.

- Zagraliśmy bardzo słaby mecz, Lech dominował pod każdym względem. Nie wiem, co się z nami dzieje... - zawiesił głos Michał Kucharczyk.

I po chwili dodał: Za długo jestem w tym klubie i nie wiem, co mam powiedzieć, bo nie chcę sobie narobić nieprzyjemności. Ale nie oszukujmy się, jesteśmy w bardzo złym, katastrofalnym momencie. Gramy słabo i to nasz największy problem. Dziś zabrakło wszystkiego, tyle - zakończył skrzydłowy Legii, który w Poznaniu rozegrał 45 minut (po przerwie zmienił go Guilherme).

Komentarze (10)
Lech - Legia 3:0. Michał Kucharczyk: Nie wiem, co się z nami dzieje
Zaloguj się
 • Robert Moleń

  Oceniono 2 razy 2

  Jak to Kucharczyk nie wie co się dzieje ??? Przecież trzeba ciężko trenować a później na boisku wypluć płuca to wtedy będzie wiedział nieboraczek co się dzieje !!!
  Już się Wam Mioduski do d....y dobierze i zaczniecie inaczej "Śpiewać" ....

 • Skilder Twoo

  Oceniono 1 raz 1

  Jak to co się dzieje. Pokłosie Vadisa. Pazdan i reszta poczuli się wyj..ni przez zarząd. Na początek Vadis dostał ofertę kosmicznej pensji a i tak odszedł. Klub zablokował transfer Pazdanowi i Gui. A było by to dobre dla nich jak i dla reszty.
  na dodatek w bramce emeryci, a reszta składu ściągana bez planu (po co Legii Mączyński to nie wiem).
  Do zimy to i Klopp z Murinho w duecie by nic nie zdziałali

 • boromir195419

  Oceniono 1 raz 1

  A tak serio to przegraną z Jagiellonią można wybaczyć bo trener nie miał czasu cokolwiek zrobić , mecz z Lechem już mniej bo można przegrać po walce a tu nawet tego nie było . Jeśli jednak przegrają za dwa tygodnie z Lechią Miodulski musi szybciutko szukać jakiegoś trenera / choćby Rumaka / a Romero może wprowadzać swoją '' myśl szkoleniową '' z ..... juniorami . Inaczej Legia wyląduje w 2 - giej lidze .

 • clemek

  0

  Jacy gracze taki zespol

 • bry46

  0

  Miszcze i gwiazdorzy!!!Trenerzy mają za nich wygrać mecze a jak nie to zmiana trenera a my na drinka.

 • RYSZARD KOS

  0

  Kuchy Legii nie zbawi, jest słaby technicznie, bazuje na jednym zwodzie i szybkości której ma coraz mniej. Po prostu już mu się nie chce. Mówił przecież że nie ma wolnych weekendów. To niech wróci na stare śmieci.

 • boromir195419

  Oceniono 2 razy 0

  Tak to bywa kiedy zamiast trenera zatrudnia się wykładowcę .Jak na razie teoria rozmija się z praktyką a zespół stracił .................. jaja .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX