Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Romeo Jozak: Po takim meczu jest mi wstyd nazwać się trenerem

- Nieopatrznie powiedziałem wcześniej, że piłka nożna nie jest grą dla dziewczynek. Przepraszam, bo wiem, że kobiety w piłkę nożną też grają i wiele zespołów robi to lepiej od nas. A na pewno lepiej, niż my w niedzielę - powiedział po meczu z Lechem Poznań trener Legii Warszawa, Romeo Jozak.

W niedzielę mistrzowie Polski przegrali z Lechem aż 0:3. Gole dla drużyny Nenada Bjelicy strzelili Maciej Gajos, Łukasz Trałka oraz Maciej Makuszewski.

- Jeżeli używamy słowa "trener", to mamy na myśli osobę, która odpowiada za zespół. Po takim meczu jest mi wstyd nazwać się trenerem. To doskonała lekcja dla mnie. Musimy usiąść i przeanalizować którzy zawodnicy mają odpowiednią mentalność do gry na odpowiednim, wysokim poziomie. Z obecną sytuacją musimy poradzić sobie jak mężczyźni - powiedział po meczu Jozak.

- Nie będę analizował naszej gry, to nie ma żadnego znaczenia. Wraz z pierwszym gwizdkiem na boisku zobaczyłem innych piłkarzy, na pewno nie tych, którzy obiecywali mi walkę i zaangażowanie. Tego w Poznaniu nam totalnie zabrakło.

- Nieopatrznie powiedziałem wcześniej, że piłka nożna nie jest grą dla dziewczynek. Przepraszam, bo wiem, że kobiety w piłkę nożną też grają i wiele zespołów robi to lepiej od nas. A na pewno lepiej, niż my w niedzielę - zakończył.

Więcej o:
Komentarze (58)
Romeo Jozak: Po takim meczu jest mi wstyd nazwać się trenerem
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 9 razy 7

  Panowie Piłkarze pokazali Panu Trenerowi, gdzie jego miejsce.
  Wiadomo, że Panowie Piłkarze nie będą współpracować na poważnie z człowiekiem, który stchórzył - tzn. z Panem Mioduskim. Będą robić marsowe miny, będę kiwać głowami, będą udawać, że się starają... Ale tak na prawdę, to mają w nosie autorytet właściciela. I autorytet zatrudnianych teraz przez niego urzędników. Nawet jeśli ci urzędnicy są z Bałkanów...
  Bo oni pierwsi wiedzieli, że pan Mioduski powinien najpierw wyrzucić paru z nich, a nie pana Magierę.
  Pan Mioduski zrobił jak zrobił. Bo przeląkł się paru Panów Piłkarzy?
  Zrobił też krzywdę panu Jozakowi, bo gdyby nie "oferta z Legii", to może byłby nadal szczęśliwy jako magik od akademii piłkarskiej w jakimś bałkańskim klubie? A tak, to nasi Panowie Piłkarze jemu też pokażą...

  P.S> Pan Pazdan już pokazuje: chcę być jak najszybciej sprzedany.

 • old_christian

  Oceniono 7 razy 5

  Nie zwalniać Jozaka z Bazin! Tylko on może uratować Legię przed spadkiem!

 • tequila57

  Oceniono 4 razy 4

  kobiety w piłkę nożną też grają
  trener seksista ?

 • timon87

  Oceniono 5 razy 3

  Czyżby zawodnicy Legii grali już "na zwolnienie" trenera? Kto tam następny w kolejce?

 • ukw8087

  Oceniono 7 razy 3

  ma facet gadane ...
  Premia się należy , Mioduski.

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 2

  "Po takim meczu jest mi wstyd nazwać się trenerem" - to jest jedyne prawdziwe zdanie wypowiedziane przez pana Jozaka! I żeby była jasność; nie jestem kibicem Legii, ale to co powiedział po meczu ten pseudo trener woła o pomstę do nieba! Ten facet udowodnił, że NIGDY nie miał do czynienia z piłką nożną w wydaniu ponad juniorskim. Nie wie co to jest zawodowa piłka i "szatnia". Nie ma pojęcia o relacji zawodniki-trener! Ten koleś powinien być NATYCHMIAST wydalony z klubu i to z wilczym biletem. To on przynajmniej w 50% jest odpowiedzialny za ten blamaż w Poznaniu. A przy okazji to... szczere gratulacje dla Lecha!

 • zen0biusz

  Oceniono 2 razy 2

  Coś czuję, że trener Romeo zostanie wypiedrolony w expresowym tempie.

 • k1500100900

  Oceniono 2 razy 2

  Prezesie Mioduski zapraszamy do windy z katapultą. Jacek Magiera przegral jeden mecz w walce o LIgę Mistrzów, pozostałe wygrał lub zremisował. Zostawił drużynę z 2 punktami straty, nie udało mu się w ekstraklasie objąć prowadzenia i za to wyleciał. O ile pamiętam w naszej lidze z nikim nie przegrał w stosunku 3:0. A dylentanci z Chorwacji już pokazują swoje umiejętnosci... Kiedys sie peweni ograją i ogarną , szkoda tylko że mistrzostwo odleci do innego miasta, a przyszły mistrz Polski będzie musiał uznać wyższosc misrtrza Estonii czy Luksemburga...

 • krzywelustro

  Oceniono 6 razy 2

  "Ja jestem ten dobry, a oni ci źli. Oni mnie zdradzili." Takie mniej-więcej słowa (a może nawet mocniejsze) po tym meczu powinny ze strony trenera paść, piłkarze Legii w pełni na nie zasłużyli.

  Powinny, ale w szatni. Publiczne manifestowanie swojego odcięcia się od zawodników po sromotnie przegranym meczu w przekazie do mediów może oznaczać tylko dwie rzeczy:
  1. ten pan kompletnie nie wie, co to jest lojalność, solidarność i spójność zespołu, bardzo potrzebnych zwłaszcza w chwilach sromotnych pogromów,
  2. tego pana już żaden z zawodników nie będzie uznawać za "swojego", nie będzie dla nich autorytetem, nie będą go szanować, ale będą z nim walczyć - i nic w tym dziwnego, i nie ma w tym nic dziwnego, przecież to on wytoczył te armaty.

  Nie ma ani sekundy do stracenia. Ten pan jak najszybciej powinien dostać sowitą odprawę w postać potężnego kopa w d***ę, a szefostwo Legii powinno już od momentu tej wypowiedzi rozglądać się za następcą.

  Z tego co wiem, to Sławomir Majak jest do wzięcia. Co prawda nigdy dotąd nie prowadził jako trener żadnej drużyny z Ekstraklasy, ale w niższych ligach (takich grająchch na poziomie podobnym do Legii) ma wiele konkretnych, wymiernych sukcesów. Doświadczenie piłkarskie w Widzewie i reprezentacji też było tu niezłym budulcem. A o tym, że doskonale wie, co to jest lojalność i solidarność wobec zespołu, wie doskonale, co już wielokrotnie udowodnił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX