Ekstraklasa. Debiut Romeo Jozaka. Znamy skład Legii na mecz z Cracovią

Trzy - tyle zmian w składzie zrobił Romeo Jozak w porównaniu do poprzedniego spotkania ze Śląskiem Wrocław (1:2), które Legia Warszawa rozgrywała jeszcze pod wodzą Jacka Magiery. Początek meczu Legia - Cracovia w niedzielę o 18. Relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

- Za mną dopiero jeden trening z drużyną, ale mam już w głowie część składu na mecz Cracovią. Wiem, kto zagra na sześciu pozycjach, nie jestem jeszcze pewny czterech, pięciu pozostałych. Ale sam system gry w niedzielę będzie podobny do tego, co było do tej pory. Nie chcę zbyt wiele zmieniać - mówił w piątek Romeo Jozak, nowy trener Legii Warszawa, na konferencji prasowej.

I faktycznie, Jozak zbyt wiele nie pozmieniał. W porównaniu do poprzedniego meczu ze Śląskiem zrobił trzy zmiany. Ale trudno napisać, że któraś z nich jest zaskakująca, bo do składu wrócili Thibault Moulin i Krzysztof Mączyński (za Michała Kopczyńskiego i Tomasza Jodłowca) oraz Kasper Hamalainen (za Jarosława Niezgodę). Czyli piłkarze, którzy w tym sezonie często lub bardzo często, grywali w Legii już od pierwszej minuty.

Skład Legii: Arkadiusz Malarz - Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Michał Pazdan, Adam Hloušek - Thibault Moulin, Krzysztof Mączyński - Kasper Hämäläinen, Cristian Pasquato Dominik Nagy - Armando Sadiku.

Początek meczu Legia - Cracovia o 18. Transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: