Ekstraklasa. Piotr Stokowiec: Faul Pazdana na Czerwińskim nie miał nic wspólnego ze sportem

- Zabrakło nam umiejętności i doświadczenia. Taki jest sport, z tym mogę się pogodzić. Nie mogę pogodzić się jednak z tym, co Michał Pazdan zrobił Alanowi Czerwińskiemu - powiedział po meczu z Legią Warszawa trener Zagłębia Lubin, Piotr Stokowiec.

Mistrzowie Polski pokonali Zagłębie Lubin 2:1 w meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Bramki dla Legii zdobyli Armando Sadiku i Sebastian Szymański. Gola dla gości z rzutu karnego strzelił Filip Starzyński.

- Zagraliśmy niezłe spotkanie, ale zabrakło nam efektów. Szczególnie w pierwszej połowie, kiedy powinniśmy strzelić gola. Gdyby tak się stało, to inaczej poprowadzilibyśmy to spotkanie. W drugiej połowie wydatnie pomogliśmy Legii. Zabrakło nam umiejętności i doświadczenia - powiedział po meczu Stokowiec.

- Taki jest sport, z tym mogę się pogodzić. Nie mogę pogodzić się jednak z tym, co Pazdan zrobił Alanowi Czerwińskiemu. Michała lubię i szanuję, ale takie wejścia nie mają nic wspólnego ze sportem - dodał trener Zagłębia, który odniósł się do sytuacji po której piłkarz Legii został wyrzucony z boiska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.