Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia - Korona 1:1. Gino Letteri: Przyjechaliśmy do Warszawy po wygraną

1 : 1
Informacje
LOTTO Ekstraklasa 2017/18 - 2. kolejka
Sobota 22.07.2017 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Legia Warszawa
0
1
1
Korona Kielce
0
1
1
Składy i szczegóły
Legia Warszawa
Bramki: Kucharczyk (79.) Skład: Malarz - Broź, Czerwiński, Pazdan, Hlousek - Nagy, Kopczyński, Szymański (57. Guilherme), Moulin, Hamalainen - Sadiku (65. Kucharczyk)
Korona Kielce
Bramki: Kosakiewicz (85.) Kartki: Możdżeń, Barry Skład: Alomerović - Rymaniak, Barry, Kovacević, Kallaste - Żubrowski (81. Burdenski), Możdżeń - Jukić (74. Miś), Aankour (68. Cebula), Kosakiewicz - Górski
- Przed meczem mówiliśmy sobie, że przyjeżdżamy na Legię po wygraną. Nie udało się i trochę szkoda - powiedział Gino Letteri, trener Korony Kielce, która w 2. kolejce Ekstraklasy zremisowała 1:1 z Legią w Warszawie.

Legia wciąż czeka na pierwszą wygraną w lidze. W sobotę, w 2. kolejce Ekstraklasy, zremisowała 1:1 z Koroną Kielce. I z tego punktu powinna się cieszyć, bo choć raczej dominowała przez większą część meczu , to jednak goście w tym spotkaniu mieli lepsze okazje.

- Przed meczem mówiliśmy sobie, że przyjeżdżamy na Legię po wygraną. Gdybyśmy jako pierwsi strzelili gola, mogło to się udać. Nie udało się - strzeliła Legia, a my musieliśmy gonić - i trochę szkoda - powiedział po meczu Gino Letteri, który po chwili zapytany został o to, czy ma pretensje do sędziego za to, że skończył mecz w momencie, kiedy jego zespół wychodził z kontrą. - Nie, nie mam. Zero zastrzeżeń do arbitra prowadzącego to spotkanie - odparł.

Więcej pytań do trenera Korony nie było. Za tydzień jego zespół zagra w Kielcach z Cracovią. Początek meczu w poniedziałek o 18.