Nemanja Nikolić robi wielką karierę w USA. Były legionista gwiazdą MLS

Nemanja Nikolić nie przestaje strzelać. Były snajper Legii zdobył kolejne dwie bramki, a jego Chicago Fire rozbiło Vancouver Whitecaps 4:0 i awansowało na pozycję lidera konferencji wschodniej.

Nikolić wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie. Najpierw, w 14. minucie, wyprowadził Chicago na prowadzenie, a cztery minuty później podwyższył wynik. Do dwóch trafień dołożył jeszcze asystę przy golu Michaela De Leeuwa w ostatnich minutach.Ostatecznie jego zespół rozbił Vancouver Whitecaps 4:0.

Były piłkarz Legii w tym sezonie ligowym zdobył już 16 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców. A jego Chicago Fire z ostatniego miejsca w tabeli, kiedy Nikolić zamieniał Polskę na USA, awansowało na pozycję lidera konferencji wschodniej.

W następnej kolejce - 6 lipca, o 4.30 czasu polskiego - Chicago Fire zagra na wyjeździe Portland Timbers.

Nikolić odchodzi z Legii. Jak duża to strata dla mistrzów Polski?