Ekstraklasa. Wygrana Legii w ostatnim sparingu

Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Radomiaka Radom 2:0 w ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Gole dla drużyny Jacka Magiery strzelili Jakub Rzeźniczak w 40. minucie oraz Daniel Chima Chukwu w 65. minucie spotkania. W starciu z drugoligowcem mistrzowie Polski na dwie części meczu wystawili dwie jedenastki.

Był to drugi i zarazem ostatni sparing warszawiaków przed nowym sezonem. W sobotę legioniści pokonali w Warce Wisłę Płock 3:0.

Sezon 2017/18 Legia oficjalnie rozpocznie za tydzień. W piątek zespół Magiery zagra z Arką Gdynia w Superpucharze Polski (godz. 20.30). 12 lipca warszawiacy na wyjeździe zmierzą się na wyjeździe z IFK Mariehamn w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów (godz. 20.00). Trzy dni później legioniści, też na wyjeździe, rozpoczną walkę w ekstraklasie. Ich pierwszym rywalem będzie Górnik Zabrze (godz. 20.30).

Jacek Magiera w "Wilkowicz Sam na Sam": Ktoś kto mówił, że nie mam charyzmy, nie wie co to charyzma. Ja po prostu nigdy nie udaję. I nie chodzę na skróty