1
1
2
Kartki: Brągiel - żółta. Skład: Madejski (63. Adamczyk) - Beno (66. Stróżka), Klabnik (72. Zakrzewski), Świdzikowski, Pigiel - Żagiel (63. Sokół), Agu (63. Filipowicz) - Stanisławski (72. Tarnowski), Skwarczek, Brągiel (72. Cupriak) - Janczyk (54. Colina).
Bramki: Rzeźniczak (40.), Chukwu (65.) Kartki: Kopczyński, Żyro - żółta. Skład: Malarz (46. Majecki) - Jędrzejczyk (46. Broź), Rzeźniczak (46. Dąbrowski), Pazdan (46. Czerwiński), Hlousek (46. Żyro) - Moulin (46. Makowski), Kopczyński (46. Szczepański) - Michalak (46. Szymański), Guilherme (46. Masłowski), Nagy (46. Szwoch) - Hamalainen (46. Chima Chukwu).
Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Radomiaka Radom 2:0 w ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Gole dla drużyny Jacka Magiery strzelili Jakub Rzeźniczak w 40. minucie oraz Daniel Chima Chukwu w 65. minucie spotkania. W starciu z drugoligowcem mistrzowie Polski na dwie części meczu wystawili dwie jedenastki.

Był to drugi i zarazem ostatni sparing warszawiaków przed nowym sezonem. W sobotę legioniści pokonali w Warce Wisłę Płock 3:0.

Sezon 2017/18 Legia oficjalnie rozpocznie za tydzień. W piątek zespół Magiery zagra z Arką Gdynia w Superpucharze Polski (godz. 20.30). 12 lipca warszawiacy na wyjeździe zmierzą się na wyjeździe z IFK Mariehamn w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów (godz. 20.00). Trzy dni później legioniści, też na wyjeździe, rozpoczną walkę w ekstraklasie. Ich pierwszym rywalem będzie Górnik Zabrze (godz. 20.30).

Jacek Magiera w "Wilkowicz Sam na Sam": Ktoś kto mówił, że nie mam charyzmy, nie wie co to charyzma. Ja po prostu nigdy nie udaję. I nie chodzę na skróty