Ekstraklasa. Darko Jevtić w Lechu Poznań na dłużej

24-letni szwajcarski pomocnik Darko Jevtić przedłużył kontrakt z Lechem Poznań o dwa kolejne lata. Umowa będzie ważna do czerwca 2020 roku.

Dotychczasowy kontrakt ważny był do czerwca 2018 roku, ale obu stronom zależało na tym, by współpraca była zawarta na dłuższy okres.

- Jestem szczęśliwy. Ta wiadomość daje mi spokój na przyszłość. Teraz mogę się w pełni skupić na tym, żeby ciężko pracować i koncentrować się tylko na treningach oraz meczach, które przed nami. Podpisanie kontraktu to też motywacja, dzięki której z czystą głową podchodzę do ostatnich spotkań w sezonie - powiedział Jevtić oficjalnej stronie Lecha.

Szwajcar w Poznaniu gra od 2014 roku. Na początku Lech wypożyczył go z FC Basel, po kilku miesiącach podpisał już wieloletni kontrakt.

Jevtić zagrał do tej pory w 110 meczach, zdobył 20 bramek i miał 21 asyst. Z Lechem zdobył dwukrotnie Superpuchar Polski i jedno mistrzostwo Polski. Ma wciąż jeszcze szanse na drugi tytuł.

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu ekstraklasy, Lech zajmuje trzecie miejsce ze stratą dwóch punktów do prowadzącej w tabeli Legii. Poznaniaków czekają jeszcze mecze z Wisłą Kraków i Jagiellonią Białystok.

Zobacz wideo
Więcej o: