Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fiodor Cernych trafi do Anglii? Wielkie pieniądze dla Jagiellonii

Piłkarz Jagiellonii Białystok może wkrótce trafić do Anglii. Fiodorem Cernychem zainteresowane jest angielskie Middlesbrough. Litwin może kosztować około 3 miliony euro.

Jak informuje Przegląd Sportowy, angielskie Middlesbrough jest zainteresowane kupieniem Fiodora Cernycha z Jagiellonii Białystok. Piłkarz rozgrywa właśnie sezon życia, a klub z Premier League już rozgląda się za piłkarzami, którzy mogą wzmocnić siłę ofensywną w drużynie.

Jest już pewne, że ,,The Boro’’ nie utrzymają się w Premier League i w przyszłym sezonie będą grać na drugim poziomie rozgrywkowym. Klub z północno-wschodniej Anglii chce jednak jak najszybciej wrócić do Premier League, a reprezentant Litwy mógłby im w tym pomóc.

Litwin został zauważony dzięki dobrym występom w drużynie narodowej. Cernych jest kapitanem reprezentacji Litwy, w eliminacjach strzelił już trzy bramki, a w czasie meczu Litwy z Anglią (0:2) prezentował bardzo wysoki poziom.

Cernych rozgrywa także świetny sezon w polskiej lidze. W kampanii 2016/2017 Litwin zagrał 30 meczów, w których strzelił 12 bramek i zaliczył 8 asyst. Włodarze klubu z Białegostoku liczą, że uda im się sporo zarobić. Cena za piłkarza powinna oscylować w granicach 2-3 milionów euro.

Zobacz wideo