Fiodor Cernych trafi do Anglii? Wielkie pieniądze dla Jagiellonii

Piłkarz Jagiellonii Białystok może wkrótce trafić do Anglii. Fiodorem Cernychem zainteresowane jest angielskie Middlesbrough. Litwin może kosztować około 3 miliony euro.

Jak informuje Przegląd Sportowy, angielskie Middlesbrough jest zainteresowane kupieniem Fiodora Cernycha z Jagiellonii Białystok. Piłkarz rozgrywa właśnie sezon życia, a klub z Premier League już rozgląda się za piłkarzami, którzy mogą wzmocnić siłę ofensywną w drużynie.

Jest już pewne, że ,,The Boro’’ nie utrzymają się w Premier League i w przyszłym sezonie będą grać na drugim poziomie rozgrywkowym. Klub z północno-wschodniej Anglii chce jednak jak najszybciej wrócić do Premier League, a reprezentant Litwy mógłby im w tym pomóc.

Litwin został zauważony dzięki dobrym występom w drużynie narodowej. Cernych jest kapitanem reprezentacji Litwy, w eliminacjach strzelił już trzy bramki, a w czasie meczu Litwy z Anglią (0:2) prezentował bardzo wysoki poziom.

Cernych rozgrywa także świetny sezon w polskiej lidze. W kampanii 2016/2017 Litwin zagrał 30 meczów, w których strzelił 12 bramek i zaliczył 8 asyst. Włodarze klubu z Białegostoku liczą, że uda im się sporo zarobić. Cena za piłkarza powinna oscylować w granicach 2-3 milionów euro.

Zobacz wideo
Więcej o: