Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Poważne problemy Śląska Wrocław. Dłuższa kontuzja Adama Kokoszki

Obrońca Śląska Wrocław Adam Kokoszka może nie zagrać w trzech najbliższych meczach swojej drużyny. Kontuzja, której nabawił się stoper jest groźniejsza niż przypuszczano. To fatalna informacja dla zespołu, który walczy o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie.

30-letni obrońca Śląska Wrocław doznał kontuzji w meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Początkowo uraz nie wyglądał na groźny, ale dokładniejsze badania wykazały nadciągniecie więzadła krzyżowego w kolanie, co oznacza, że przerwa Kokoszki będzie dłuższa niż przypuszczano kilka dni temu. 

- Kontuzja okazała się poważniejsza niż początkowo zakładano. W związku z tym pod dużym znakiem zapytania stoi również występ Kokoszki w meczach z Zagłębiem i Arką" - czytamy w komunikacje na oficjalnej stronie Śląska Wrocław.

To zła informacja dla fanów walczącego o utrzymanie Śląska. Adam Kokoszka był podstawowym obrońcą drużyny z Wrocławia. Piłkarz wystąpił w tym sezonie w 30 spotkaniach Lotto Ekstraklasy, strzelił także trzy bramki i zaliczył dwie asysty.

Zobacz wideo