Waszym zdaniem: Najlepszym kandydatem na trenera Wisły Kazimierz Moskal [PODSUMOWANIE SONDAŻU]

Sprawdzone rozwiązania są najlepsze? Zdaniem czytelników krakow.sport.pl nowym trenerem Wisły Kraków powinien zostać Kazimierz Moskal.

Facebook?  | A może Twitter? 

W poniedziałek pracę przy Reymonta stracił Tadeusz Pawłowski. Oficjalnie przebywa na urlopie, a jego obowiązki przejął Marcin Broniszewski. W Krakowie szukają już jednak nowego szkoleniowca, który pomoże w utrzymaniu w ekstraklasie.

Kilka dni temu zapytaliśmy, kto Waszym zdaniem najlepiej nadaje się do tego zadania. Najwięcej głosów zebrał Kazimierz Moskal. Były piłkarz Wisły został zwolniony po przegranych derbach. Po jego odejściu drużyna zdobyła tylko punkt. Teraz wymienia się go wśród kandydatów do zastąpienia Leszka Ojrzyńskiego, zwolnionego w czwartek trenera Górnika Zabrze.

Na Moskala głos oddało 28 procent uczestników sondażu. Jego zwycięstwo nie było jednak zdecydowane. 21 procent głosów zebrał Maciej Skorża. Trenerem, który z Wisłą zdobywał mistrzostwo, a ostatnio pracował w Lechu Poznań, krakowianie mieli się interesować już jesienią. Wtedy jednak Skorża odmówił.

Waszego uznania nie zyskał Franciszek Smuda, który długo był kandydatem numer jeden do zastąpienia Pawłowskiego. Podobne poparcie w sondażu zebrał Mariusz Rumak. Tylko pięć procent głosów zebrał również wymieniany wśród kandydatów Paweł Janas.

Co dziesiąty uczestnik sondażu twierdzi natomiast, że Wisła powinna sięgnąć po kogoś innego. Wybór klubu z ul. Reymonta zapewne poznamy już niedługo. W piątkowym meczu z Piastem Gliwice zespół poprowadzi jednak jeszcze Broniszewski. Początek o godz. 20.30, relacja na krakow.sport.pl.

Wyniki sondażu: Kto powinien zostać trenerem Wisły Kraków?

Kazimierz Moskal - 28 procent głosów

Maciej Skorża - 21 procent głosów

Franciszek Smuda - 18 procent głosów

Mariusz Rumak - 18 procent głosów

Paweł Janas - 5 procent głosów

Ktoś inny - 10 procent głosów

Więcej o: