Jesteś kibicem z Bielska-Białej? Dołącz do nas na Fejsie! >>
Słowak po odniesionej jesienią kontuzji stracił cały okres przygotowawczy. Wiosną zagrał cztery mecze, w trakcie ostatniego, z Wisłą, zszedł z urazem. Okazało się, że to pęknięcie piątej kości śródstopia. Pewne jest, że zawodnik nie skończy rehabilitacji przed końcem sezonu, nie wiadomo więc, czy w Podbeskidziu jeszcze zagra, bo kończy mu się kontrakt.