Anton Sloboda z Podbeskidzia Bielsko-Biała ma wyjątkowego pecha

Sezon już się dla piłkarza skończył - pisze katowicki "Sport?.

Jesteś kibicem z Bielska-Białej? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Słowak po odniesionej jesienią kontuzji stracił cały okres przygotowawczy. Wiosną zagrał cztery mecze, w trakcie ostatniego, z Wisłą, zszedł z urazem. Okazało się, że to pęknięcie piątej kości śródstopia. Pewne jest, że zawodnik nie skończy rehabilitacji przed końcem sezonu, nie wiadomo więc, czy w Podbeskidziu jeszcze zagra, bo kończy mu się kontrakt.

Więcej w katowickim "Sporcie".

Więcej o: